Złoty Alban Jasne Pełne
Złoty Alban Jasne Pełne
Złoty Alban Jasne Pełne
% alk. 5.8
brak koduaddbarcode

Popek, Borixon, Alibaba i Złoty Alban… to połączenie nie może być przeciętne. Piwo jasne pełne o zawartości alkoholu 5,8%. Schłodzone jest nierozłaczne z grillem i „albańską” atmosferą Twoich spotkań. (opis produktu)
Dodał: Shinodin - 2017-02-21 19:36:03

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 2
Goście 4,4 / ilość: 5
średnia4,29 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MM1990
starstarstarstarstar

2023-02-08 00:01:21
Wyszła tego chyba tylko jedna partia, bo Popek chciał zdyskontować ówczesną popularność swojego Gangu Albanii. Jak na tego rodzaju piwo wcale nie było jakieś tragiczne :)
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-02-23 21:43:25
Swoją drogą to dość słabe, piwo sygnuje zespół, którego target to niepełnoletnia gimbaza... Przypomniał mi się Gulczas, jak myślicie?
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-23 20:22:21
Piana biała, drobnoziarnista, słabej jakości, lekkim wianuszkiem otacza ścianki szkła, dość szybko dziurawiąca się, lacingu oczywiście brak. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty wybitnie słodowe, landrynkowe klimaty i to by było na tyle... W smaku słodkie, puste, landrynka jest wszechobecna, brak goryczki i kontry kwaskowej, tylko i wyłącznie nienaturalna słodycz i subtelny posmak alkoholu, pomimo niskiego woltażu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, butelkowa raczej nie występuje, puszka w żółtej kolorystyce, graficznie ubogo. Warka 01.12.2017. Kupione tylko i wyłącznie do odhaczenia, gdyż ani nie rozumiem twórczości tych wykonawców, ani nie sprawia mi przyjemności picie tak marnego piwa. Gazowana słodzona woda o smaku landrynkowym, 3 z dużym minusem będzie według mnie sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.