Złota Beczka Draft
Złota Beczka Draft
Złota Beczka Draft
% alk. 5.5
Blg 12.5
brak koduaddbarcode

Warzone w browarze Kaluzshaya - Moskva Efes z rosyjskiego miasta Kaługa. Browar ten należy do koncernu Efes Russia. Jest to jasne piwo pasteryzowane i filtrowane. Marka Złota Beczka powstała w roku 1999. W roku 2009 na rynek
trafiła pierwsza warka piwa Zolotaya Bochka Razlivnoe. Piwo to warzone jest tradycyjnymi metodami ze słodu, wody i chmielu, z tych składników uzyskiwany jest bogaty i niepowtarzalny smak oraz aromat. Używamy dwóch gatunków chmielu, które dodawane są na początku oraz na końcu gotowania. Dzięki temu piwo posiada idealną goryczkę i przyjemny chmielowy aromat. Piwo to dostępne jest w ładnych, grawerowanych butelkach z dedykowanym, odkręcanym kapslem. Barwa jaśniejszego złota, idealnie klarowna. Piana wysoka na półtora centymetra po nalaniu, w kolorze białym. Składa się z średnich pęcherzy, które po chwili zamieniają się w mniejsze. Warstwa szybko się dziurawi, pozostaje na środku w postaci mocno porwanego, minimalnego kożucha i średniego pierścienia. Pozostawia na szkle równe, średnio grube i nietrwałe koronki. Aromat wyraźny, słodowy-ciężki. W tle subtelna słodycz, nuty metaliczne i delikatne muśnięcie chmielem. W smaku również przeważa słód, po nim pojawia się dość wyraźna słodycz i minimalna, ledwo zauważalna goryczka na finiszu. Nasycenie na poziomie średnio-wysokim.
Dodał: stacher93 - 2015-01-26 14:46:18

oceny Oceny

Użytkownicy 4,33 / ilość: 3
Goście 4,67 / ilość: 3
średnia4,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2015-01-19 20:04:50
Kupiłem to piwo w Intermarche, swoją drogą na początku zastanawiałem się czy to nie jakiś Staryj Melnik, bądź Biały Niedźwiedź w nowej oprawie.Piwo to tradycyjnie dla piw z Rosji prezentuje się bardzo ładnie, ciekawa grawerowana butelka z ładną etykietą i krawatką ze złotka, do tego dedykowany odkręcany kapsel.Wiedziałem już, że będzie przerost formy nad treścią i zawartość butelki mnie nie powali.Tak też było, zwyczajny, trochę za słodki lager, nie wyróżniający się niczym nadzwyczajnym.Oczywiście po raz kolejny importer zakleił kontretykietę swoją durną białą naklejką ze szczątkowymi, beznadziejnymi informacjami.Jakby nie można było przykleić tego czegoś nad lub pod etykietą.Piwo przeciętne i nie zapamiętam go na długo.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.