Zlaten Dab
Zlaten Dab
Zlaten Dab
% alk. 4.5
Blg 11.0
5310043000611addbarcode
ulubione: 1

Prilep leży w południowej Macedonii, w dolinie pod górą znanym jako wieże Marko na cześć ich władcy z XII wieku, księcia Marko. Duma i radość Browaru Prilep to Zlaten Dab, wysokiej jakości europejski lager o złocistym kolorze żółtym. Stąd nazwa Zlaten Dab lub Złoty Dąb. Zlaten Dab to unikalny lager o przyjemnej goryczności i czystym smaku z 11% słodem i zawartością 4, 5% alkoholu, co czyni go jednym z najpopularniejszych piwem na Bałkanach. Browar Prilep został założony w 1924 roku i cieszył się konsekwentnym wzrostem aż do II wojny światowej. Po reaktywacji w 1953 r. Prywatnego browaru Prilep, który powstał dzięki inwestycjom w zaawansowane technologie, które dziś przekształciły się w jedno z najnowocześniejszych browarów na Bałkanach.
Dodał: prisoner - 2017-08-10 08:02:07

oceny Oceny

Użytkownicy 5,3 / ilość: 10
Goście 8,8 / ilość: 5
średnia6,47 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-07-03 22:18:49
Extremalne super.
Max beer
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-06-29 01:47:33
Mam bekę z tego piwa, bo nie da się ukryć, że typografia i cała identyfikacja wizualna jest stylizowana na niemiecki Dab
Wygląd: bardzo blada słomka, piana jak w koncerniaku
Zapach: ale daje skunem, nie wiadomo co od chmielu, a co od fotolizy, ale większość raczej od tego drugiego, po wywietrzeniu skuna (nie jest tak trwały jak aromat chmielu), mamy taki wyraźny pieprzny aromat.
Smak: Nie jest to dobre piwo, ale po tym węgierskim gównie, które wylałem do kibla da się to wypić. Wady: jest mineralne i kompletnie nieułożone, młode, Plusy: ma konkret goryczkę, dziwny aromat chmielowy: pieprzno-pokrzywowy z nutą bazylii, zbożowość, trochę jasnego chleba. Jest średnie, ale lepsze od naszych korpolagerów.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-08-09 23:44:00
Kolejny browarek z macedonskich ziem zaliczony. Zlaten Dab to normalny koncerniak w zapachu słodowy w smaku landrynkowy przynajmniej z delikatną goryczką. Na te upały bałkanskie smakuje mimo wszystko bardzo dobrze.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.