Ziemia Obiecana Bogna
Ziemia Obiecana Bogna
Ziemia Obiecana Bogna
% alk. 8.0
Blg 16.0
brak koduaddbarcode

Nieco mocniejszy saison refermentowany owocami moreli. Wytrawny, chmielony obficie na aromat w fazie ciepłej australijską, nowofalową odmianą Enigma.
Mariaż klasycznego, belgijskiego profilu z lekką kwasowością owoców moreli. W aromacie umiarkowane aromaty przyprawowe mieszają się z cytrusami, morelami oraz aromatami białych winogron.
Dodał: David_Haye - 2021-02-16 14:10:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-02-13 19:20:36
No przyprawowo. Też taka nuta bananowa, choć to może być złudne. Niemniej tak, aromat jak Weizen. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa. Jasnożółte, delikatnie zamglone, jest soczyste. W szkle ta owocowość bardziej wychodzi. Doczytałem, że chodzi o morelę i faktycznie czuć morelę, choć jest podobieństwo do banana. Wysycenie średnie. Piwo tak rośnie w buzi. Dobre ciało, to zasługa płatków owsianych, bo piwo jest głęboko odfermentowane. Jak na Saisona przystało jest wytrawne. Nuty przyprawowe dominujące, ale nie tylko one tu grają. Wyrażne cytrusy też tutaj są. Moreli niestety nie wyczuwam. Piwo pijalne. Mimo, że ma 8 % alk. to w ogóle tego nie czuć. Jest lekka kwaskowość na finiszu. Też delikatna goryczka, o wyrażnym cytrusowym akcencie. Przyprawowość gra tu pierwsze skrzypce, co bardzo chwalę. Przyjemne piwo. Taki nowofalowy Saison.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.