Zakopiańczyk Chmielowe
Zakopiańczyk Chmielowe
Zakopiańczyk Chmielowe
% alk. 4.8
Blg 11.0
5907518375925addbarcode
ulubione: 2

Browar Zakopiańczyk stworzył nową, unikalną recepturę piwa, gdzie wyczuwalny jest mocny aromat szyszek chmielowych. Zakopiańczyk Chmielowe (piwo dolnej fermentacji) chmielone wyłącznie polską szyszką chmielową z najświeższego zbioru.
Dodał: edin.dzeko - 2020-06-24 08:16:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6,08 / ilość: 13
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,08 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2024-01-01 19:14:34
Jestem mega pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się lagero pilsa dla ceprów. A tu ku mojemu zdziwieniu piwo jest goryczkowe dość mocno , aromat ok , piwo lekkie wchodzi jak złoto. Dodać amerykański chmiel na zimno i była by polska ipa . Polecam jeśli ktoś lubi goryczke
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar
2021-08-08 16:02:32
Jestem miło zaskoczony tym piwem.Wygląd może trochę przeciętny, ale tak aromat jak smak to już bardzo fajne,pozytywne odczucia. Niezła,chmielowa goryczka.Dość niskie wysycenie.Mocno slodowa i zbożowa podbudowa piwa.Mozliwe,że możnaby wyciągnąć więcej, ale na moje oko jest OK.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-05-22 20:50:25
Polecam tego lagera, smak przyjemny ziołowy dzikiego chmielu. Nie kupujcie tylko tych z terminem bliskim spożycia, bo potem się trochę smak psuje ale i tak lepszy niż koncernowe lagery.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-09-02 22:17:56
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, dość gęsta i puszysta, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła, plus za nią. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu aromaty zielonej butelki, drożdżowy klimat, ciut kwiatowych oraz chmielowych akcentów. W smaku całkiem wyraźnie goryczkowe, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, drożdżowość i drzewność, podbudowa słodowa, zielona butelka oraz landrynka niestety są obecne w każdym łyku, pojawia się nieciekawa metaliczna nuta, słabsza kontra kwaskowa, średnia ilość ciała, wysycenie na niskim poziomie. Kapsel zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce (zielona etykieta na zielonej butelce brrr...) w miarę logicznie wykonana graficznie, całkiem konkretnie opisana. Warka 30.05.2021. Gdyby nie ta zielona butelka... piwo na pewno byłoby lepsze a tak... ten aromat + landrynka + metaliczność zabijają ten całkiem chmielowy i świeży drożdżowy profil szkoda... Za tą jakość mogę wystawić maksymalnie 5 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
KrzychuPiwko
starstarstarstarstar
2020-09-03 00:33:04
Tak czytając, myślę że bardzo dobrze, iż jak byłem w górach nie naciąłem się na to piwo dla turystów i kupiłem koncernowy, aczkolwiek dobry Porter Bałtycki od Żywca. :)
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.