Zakopiańczyk Chmielowe
Zakopiańczyk Chmielowe
Zakopiańczyk Chmielowe
% alk. 4.8
Blg 11.0
5907518375925addbarcode
ulubione: 2

Browar Zakopiańczyk stworzył nową, unikalną recepturę piwa, gdzie wyczuwalny jest mocny aromat szyszek chmielowych. Zakopiańczyk Chmielowe (piwo dolnej fermentacji) chmielone wyłącznie polską szyszką chmielową z najświeższego zbioru.
Dodał: edin.dzeko - 2020-06-24 08:16:35

oceny Oceny

Użytkownicy 5,91 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,91 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2021-08-08 16:02:32
Jestem miło zaskoczony tym piwem.Wygląd może trochę przeciętny, ale tak aromat jak smak to już bardzo fajne,pozytywne odczucia. Niezła,chmielowa goryczka.Dość niskie wysycenie.Mocno slodowa i zbożowa podbudowa piwa.Mozliwe,że możnaby wyciągnąć więcej, ale na moje oko jest OK.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-05-22 20:50:25
Polecam tego lagera, smak przyjemny ziołowy dzikiego chmielu. Nie kupujcie tylko tych z terminem bliskim spożycia, bo potem się trochę smak psuje ale i tak lepszy niż koncernowe lagery.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-09-02 22:17:56
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, dość gęsta i puszysta, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła, plus za nią. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu aromaty zielonej butelki, drożdżowy klimat, ciut kwiatowych oraz chmielowych akcentów. W smaku całkiem wyraźnie goryczkowe, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, drożdżowość i drzewność, podbudowa słodowa, zielona butelka oraz landrynka niestety są obecne w każdym łyku, pojawia się nieciekawa metaliczna nuta, słabsza kontra kwaskowa, średnia ilość ciała, wysycenie na niskim poziomie. Kapsel zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce (zielona etykieta na zielonej butelce brrr...) w miarę logicznie wykonana graficznie, całkiem konkretnie opisana. Warka 30.05.2021. Gdyby nie ta zielona butelka... piwo na pewno byłoby lepsze a tak... ten aromat + landrynka + metaliczność zabijają ten całkiem chmielowy i świeży drożdżowy profil szkoda... Za tą jakość mogę wystawić maksymalnie 5 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
KrzychuPiwko
starstarstarstarstar
2020-09-03 00:33:04
Tak czytając, myślę że bardzo dobrze, iż jak byłem w górach nie naciąłem się na to piwo dla turystów i kupiłem koncernowy, aczkolwiek dobry Porter Bałtycki od Żywca. :)
awatar
MaciejZG
starstarstarstarstar

2020-07-18 15:52:03
Kolor złoty klarowny, ładna piana gęsta i długo się trzyma. Zapach czuć palone zboża. smak bardzo intensywnie chmielowy lecz ta goryczka jest dość nieprzyjemna. Fajnie orzeźwia ale zostawia nieprzyjemny posmak. Fajna etykieta. Ogólnie tragedii nie ma, ale szału też nie robi.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.