Zakładowy PUTIN CH**
Zakładowy PUTIN CH**
Zakładowy PUTIN CH**
% alk. 5.8
Blg 14.0
IBU 60
5907753171399addbarcode
ulubione: 3

WOW! Jesteście niesamowici, a spontaniczna weekendowa akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W sobotę i w niedzielę wypiliście mnóstwo PUTIN CH** w naszych obu pubach. Podliczyliśmy. Wyszło dokładnie 5741 zł. Całą kwotę przekazaliśmy dzisiaj rano na Polską Akcję Humanitarną – SOS Ukraina.
OGROMNIE DZIĘKUJEMY
Sam pomysł był bardzo spontaniczny. To miała być mała akcja wsparcia. Jak dobrze wiecie, prowadzimy dwa puby w Lublinie (Browar Zakładowy – Wielokran oraz U FOTOGRAFA) i właśnie tam chcieliśmy rozlać tylko kilka kegów, a cały dochód ze sprzedanego w naszych lokalach piwa przeznaczyć na Polską Akcję Humanitarną i pomoc Ukrainie. Obiecaliśmy i tak zrobiliśmy.
W weekend dosłownie zasypaliście nas wiadomościami z pytaniem o butelki i kegi w ogólnej sprzedaży, popłynęły już maile z zamówieniami z kraju itd. Kiedy zaczynaliśmy akcję, w ogóle nie planowaliśmy szerszej dystrybucji, tym bardziej, że piwa nie jest bardzo dużo. Nie planowaliśmy również rozlewu w butelki. Ale po tym co zobaczyliśmy i jak duży odzew się pojawił, zdecydowaliśmy, że piwo powinno trafić do innych pubów i sklepów.
Mimo większej dystrybucji, nadal chcemy żeby było to piwo wyjątkowe, a cała akcja przyczyniła się do pomocy Ukrainie. Dlatego z każdego sprzedanego kega jesteśmy w stanie przeznaczyć 100 zł na Polską Akcję Humanitarną. Każda złotówka ze sprzedanej butelki również trafi na konto PAH. Oczywiście wszystko udokumentujemy.
Nie możemy wpłynąć na dalszą odsprzedaż piwa w innych pubach i sklepach, ale możemy jedynie zachęcić właścicieli żeby również przeznaczyli część pieniędzy ze sprzedaży piwa na pomoc Ukrainie.
Niestety ilości piwa są mocno ograniczone i wiemy, że nie trafimy z nim wszędzie, ale postaramy się rozdzielić je w miarę możliwości. Dostaliśmy mnóstwo zapytań, dlatego w planie mamy już kolejną warkę, która mogłaby trafić również do butelek. Niestety, na to potrzeba trochę czasu. Nie chcemy czekać, bo zależy nam na jak najszybszej pomocy. Dlatego zdecydowaliśmy, że w tym momencie całe piwo, które już mamy trafi do kegów. Dzięki temu będzie dostępne już w tym tygodniu w całym kraju. Po zamówieniach poinformujemy w których pubach i sklepach będzie można je znaleźć.
(opis producenta)
Dodał: Kindi - 2022-03-25 18:40:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7,89 / ilość: 19
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,89 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
windxore
starstarstarstarstar

2022-11-04 22:16:56
Aromat:
Owocowo, czuć pomarańcze, trochę przypraw, są nuty korzenne.

Faktura / odczucie w ustach:
Wytrawne, wysokie wysycenie, wyraźna goryczka.

Smak:
Owoce cytrusowe, trochę słodu, grejpfrut, wyraźna goryczka. Przyjemne i pijalne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-10-16 09:41:02
Numer Warki 12 piwo w cholerę przegazowane żeby wypić musiałem lać z góry i czekać aż zejdzie piana i dolewać w celu odgazowania, następnie w szklance na ponad godzine do lodówki dopiero było ok. Wypadek przy pracy reszta zdarza się. 7,5/10 poza tym . Ale gdybym miał wypić to na mieście nie w domu to bym się wkur...
awatar
soplicaabuser
starstarstarstarstar

2022-09-16 21:56:35
Dobre ale kosztuje 19zł, poje***ło mnie chyba to już 6 w ciągu 3 dni w tej cenie. Lekko goryczkowe z nutami owoców. Polecam. Wypiłbym 2 raz ale mnie już nie stać. 8/10
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Orzelek
starstarstarstarstar

2022-06-12 13:29:00
Wygląd: barwa ciemnozłota; piana biała, z pechęrzykami o różnym rozmiarze; jest lacing; wysokie wysycenie.

Aromat: ananas, marakuja, gruszka. truskawka, nafta.

Smak: owoce tropikalne, nafta, granulat. Goryczka albedowa, wysokozalegająca.

To opis wersji butelkowej. Natomiast wczoraj było pite z kranu na 12 WFDP. Było jeszcze bardziej cytrusowe i granulatowe. Po prostu sztos!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.