Zakładowy Przerwa Kawowa
Zakładowy Przerwa Kawowa
Zakładowy Przerwa Kawowa
% alk. 8.0
Blg 19.0
5906395388165addbarcode
ulubione: 1

Piwno-kawowy kolektyw w składzie: Browar Zakładowy i KAP KAP CAFE melduje, że projekt pod kryptonimem piwo-kawa zakończył się sukcesem! Przerwa Kawowa to Coffee Extra Stout, do którego dolaliśmy świeżutkiej brazylijskiej kawy z Audun Cafe, którą przygotowali eksperci z najlepszej kawiarni w mieście. W ten sposób powstał Kawowy Ekstra Stout.
Dodał: rogullo - 2017-02-10 21:37:43

oceny Oceny

Użytkownicy 7,18 / ilość: 11
Goście 9 / ilość: 4
średnia7,67 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-04-11 22:27:35
W tym przypadku etykieta znakomicie odzwierciedla, to co się dzieje w piwie. Aromat to głównie kawa, gorzka czekolada, wanilia i nuty cukru trzcinowego.
W smaku jest podobnie rewelacyjnie: Kawa z mlekiem gra pierwsze skrzypce, do tego dochodzi trochę kakaa, wanilia (bardzo przyjemna, choć subtelna) i cukier trzcinowy. Czuć jakby była dodana laktoza, ale jej nie ma.
Piana znikoma, ogólnie wysycenie jest za niskie (mała wada, ale jednak jest), powoduje to, że piwo staje się jednowymiarowe po czasie. Czuję że gdyby piwo było bardziej nasycone, mógłbym dać najwyższą ocenę, bo jest to fantastyczny trunek.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-02-25 14:51:28
Piana praktycznie zerowa, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu dobra jakościowo kawa, akcenty palone, subtelne karmelowe klimaty, intensywne ciemne aromaty. W smaku kawa zdecydowanie na podniebieniu, piwo jest mocno słodkie, z nieznaczną tylko goryczką oraz słabą kontrą kwaskową, mała treściwość w tle czekoladowe nuty, wysycenie na średnio-niskim poziomie, świetnie zamaskowany alkohol. Kapsel od Browaru Zakładowego, etykieta w brązowej kolorystyce, graficznie nic specjalnego, ubogo opisana. Warka 08.05.2018. Smaczny Coffee Extra Stout, pomimo wysokiego woltażu nie zaznamy tu alkoholowych woni, nawet po ogrzaniu piwa. Dobrej jakości kawa gości na kubkach smakowych, brakuje natomiast głębi i ciała, słodycz nie jest niczym skontrowana co zdecydowanie obniża pijalność. Niemniej jednak wrażenia smakowe są jak najbardziej pozytywne. Tym razem będzie 7 z mojej strony.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.