Zakładowy Podwójny Wniosek Urlopowy
Zakładowy Podwójny Wniosek Urlopowy
Zakładowy Podwójny Wniosek Urlopowy
% alk. 8.4
Blg 19.0
IBU 75
5906395388363addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Zakładowy.
Dwa urlopy w roku? Rozmarzyliśmy się. Tego nie możemy zapewnić, ale specjalnie dla Was podwoiliśmy Wniosek Urlopowy, czyli jedno z Waszych ( i naszych) ulubionych piw. A to oznacza, że jeśli zamkniecie oczy i weźmiecie łyk słońce zaświeci dwa razy mocniej. Jest więcej piasku na plaży i fale jakby wyższe. Ale uwaga! Głowa też jakby cięższa.
Tradycyjnie do piwa trafiło mango, ananas, kiwi oraz zest z grejpfrutów i pomarańczy.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Chmiele: Simcoe, Citra, Mosaic.
Prapremiera Podwójnego Wniosku Urlopowego już w czwartek 16 listopada na Poznańskich Targach Piwnych 2017 (16-18 listopada).
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2017-11-18 09:21:44

oceny Oceny

Użytkownicy 8,47 / ilość: 19
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,47 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-01-05 21:39:05
Z butelki aromat dojrzałych cytrusów i białych owoców - te pierwsze są z przodu, te drugie z tyłu. W składzie są owoce i soki, więc podejrzewam, że te \"tylne\" aromaty pochodzą od chmieli. Piwo jest zmętnione i unoszą się w nim drobinki (tych owoców, jak mniemam). W smaku faktycznie jest zadziwiająco wytrawnie jak na ryżowe IPA, spodziewałem się pełni i dałem się zaskoczyć. Dominuje wrażenie ciężkiego, gęstego drugiego planu - co w parze z dosyć wymagającą, długą goryczką zdecydowanie nie sprzyja pijalności. Po przełknięciu trzeba chwilę posiedzieć i pomyśleć nad tym co się właśnie wydarza, zanim weźmie się kolejny łyk. Na pewno nie jest łatwo, ale z to oryginalnie, bo nie przypominam sobie podobnego profilu piwa. W życiu bym się nie podziewał po \"double tropical rye IPA\" takiego czaju. Założę się, że amator koncernu nie dopiłby do końca - gatunek Piwosza Poszukiwacza tylko zatrze ręce z radości.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
rewo
starstarstarstarstar

2020-12-05 01:01:36
W aromacie feria cytrusów, białych owoców, ale żaden nie wybija się na pierwszy plan. W smaku, dla mnie piwo z jednej strony gładkie w swej strukturze, ale jednocześnie cholernie ostre wg mnie poprzez goryczkę, która dla mnie jest bardzo agresywna i wysoka, drapie , kłuje, potęguje to zapewne alkohol, choć on jest akurat świetnie ukryty. Owocowe, ale zdecydowanie wytrawne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
piotremon
starstarstarstarstar

2020-06-19 22:48:36
Pięknie żółte, mętne piwo z szybko redukującą się pianą. Już po otwarciu buchają soczyste, tropikalne aromaty. Zapowiada się naprawdę nieźle!
W aromacie niesamowicie przyjemne chmielowe aromaty (wyczuwalna na pierwszym planie marakuja, chociaż brak jej w składzie), lekkie cytrusy, sok multiwitamina i wspaniała tropikalność.
W smaku jest dużo bardziej wytrawne, niż spodziewałem się po aromacie, ale to jednak double IPA! Delikatna słodowość jest skontrowana potężną chielową goryczką. Pojawiają się białe owoce oraz owoce tropikalne a także ciężki (lekko żywiczny) posmak. Alkohol jest wyczuwalny, ale nie przeszkadza mi to w tym piwie.
Super owocowe i jest to prawdziwa double IPA, dobrze wywarzone piwo, które potrafi zaskoczyć (na szczęście pozytywnie).
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
piotremon
starstarstarstarstar
2020-06-19 22:49:05
Warka 12
07 / 07 / 2020
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-01-12 19:54:26
Barwa zmętnione ciemne złoto , opalizuje i ładnie się prezentuje. Piana biała , drobne oczka choć nie jest mistrzynią trwałości. Solidna piana z jako takim lacingiem .W aromacie jest owocowo , może nie tak jak w New England IPA ale jest soczysty zapach i ładnie czuć ananasa. Jest intensywny i przyjemny , bardzo dobry. W smaku jest krótka ale wysoka goryczka , zgodzę się z tym 75 IBU. Płatki ryżowe zrobiły że piwo jest gładkie i odczucie w ustach sprawia że łatwo znika z szklanki. Piwo ma 8,4 % alkoholu a tego nie czuć co czyni piwo zdradliwym. Smak to najsilniejsza strona Wniosku Urlopowego. Wysycenie na średnim poziomie , bomba owocowa , multiwitamina z dominacją ananasa , kiwi. Jest delikatny kwasek co również wzbogaca smak. Pomimo że warka jest do 12.02.2019 nr VIII to piwo jest bardzo dobre i dużo nie straciło w smaku , a jak jest inaczej to na pewno jest jeszcze lepsze. Skoro teraz jest bardzo dobre to nic tylko się cieszyć. Browar Zakładowy trzyma wysoki poziom , polecam :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.