Zakładowy Podwójna Premia
Zakładowy Podwójna Premia
Zakładowy Podwójna Premia
% alk. 7.9
Blg 19.0
IBU 96
5907753170125addbarcode

Uwarzone przez Browar Zakładowy.
Co jest lepsze od premii? Podwójna premia. A od podwójnej premii? Nic.
Podwójne IPA to pięknie mętne i przyjemnie gładkie, a do tego znakomicie nachmielone piwo. Postanowiliśmy pokombinować z płynnymi drożdżami, idealnymi do New England IPA.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (Pilzneński, pszeniczny, owsiany), płatki owsiane, płatki pszenne, płatki ryżówe, mleczko owsiane, chmiel (Columbus, Vic Secret, Galaxy, Mosaic, Citra), drożdże WLP066 London Fog Ale.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2019-11-22 11:52:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,6 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,6/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
piotremon
starstarstarstarstar

2020-07-08 22:17:38
Wygląd: bardzo mętne, burobrązowe, ale przynajmniej piana dosyć ładna, trwała i pozostawiająca lekki lacing.
Aromat: tropikalne owoce i cytrusy podkreślone delikatną słodyczą (nie do końca karmel, bardziej masa krówkowa), żywica oraz słodowość i owsianka.
Smak: Jest naprawdę nieźle i bardzo gładko (owsianka). Na pierwszym planie owoce cytrusowe i tropikalne oraz potężna chmielowa goryczka skontrowana (delikatnie) słodową słodyczą. Później żywica, lekka drożdżowość. Piwo jest przyjemnie nagazowane. Pomimo tego, że jest bardzo pełne, ciężkie i gęste pije się je nadzwyczaj przyjemnie (można powiedzieć, że wchodzi gładko). Właśnie tego oczekiwałem od podwójnej neipy.
Bardzo gładkie, tropikalno cytrusowe, świetny poziom nagazowania i goryczka, alkohol może w tle majaczy, ale w dobrym stylu. Niesamowicie przyjemne piwo i byłoby ocenione lepiej gdyby nie brązowa, błotna barwa. Chętnie kiedyś jeszcze po nie sięgnę jeżeli będzie okazja.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 3 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-02-27 23:04:17
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, solidnie zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu bomba owocowa, melon, ananas grapefruit, dużo zbożowych klimatów, żywica, karmel , drożdże i soczkowość. W smaku sroga zbożowość i żywica, owocowa słodycz zdecydowanie na drugim planie, goryczka mocno zalegająca o profilu egzotycznym, sporo karmelu, treściwość fest, drożdżowość aż gryzie w gardło, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Zakładowego, etykieta w różowej kolorystyce, graficznie minimalizm, dość ubogo opisana. Warka 13.07.2020. Mocarna pod względem ciała Double NE IPA. Pijalność drastycznie niska. Owsiany potwór o wybitnie zbożowo-żywicznym profilu, owoce wyczuwalne bardziej w zapachu niż smaku. Faktycznie brakuje świeżości. Nie jest to złe piwo, ale zdecydowanie za ciężkie. 6 z plusem ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-02-10 21:54:42
No tropiki. Na pewno mango, może lekka gujawa. Niemniej brak tu tego buchnięcia chmielem. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa. Barwa zaskakująca. Taki ciężki ciemnożółty kolor, wręcz lekko brunatny. Piwo jest fest mętne, już prawie takie błotniste. Hazy, ale w takim mało orzeźwiającym wydaniu. Po przelaniu do szkła lekkie białe owoce. Pierwsze skojarzenie miałem z jabłkiem, ale to bardziej melon. Wysycenie średnie. No faktycznie piwo jest gładkie i ten zasyp 3 różnych płatków czuć tu. Piwo jest takie uładzone, miękkie i są to typowo owsiane klimaty. Owocowość taka nietypowa, bo intensywne białe owoce. Najbardziej melon mi się kojarzy z tym piwem, ale ogórek trochę też. Jest konkret słodko. Jak na New England goryczka jest naprawdę solidna. Lekko zalegająca i taka ziołowa. Jest delikatnie wyczuwalny alkohol, co przy IPAch jest dla mnie fou pas. Piwo jest ciężkie, przez co jest mało pijalne. Brakuje mi tu soczystości, zwiewności. Dobre, ale zbyt mocarne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010