Zakładowy Pan Kierownik
Zakładowy Pan Kierownik
Zakładowy Pan Kierownik
% alk. 9.5
Blg 24.0
5906395388189addbarcode

Pan Kierownik to jest mocarz. Nikt mu nie podskoczy. Z Panem Kierownikiem się nie dyskutuje.

Ogłaszamy, że stworzyliśmy piwo specjalne, na wyjątkową okazję jaką są Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2016. Kiedy w lipcu słońce mocno dawało się we znaki, warzyliśmy czarny jak smoła Russian Imperial Stout. Po kilku miesiącach leżakowania, w browarze rozległ się okrzyk: Gotowy!

Klasyczny, kawowo-czekoladowy RIS zalał Wasze podniebienia w piątek 25 listopada 2016 roku na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych. Jest moc!(Info FB)
Dodał: SaintBase - 2016-11-25 17:28:46

oceny Oceny

Użytkownicy 7,14 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,14/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2020-02-13 23:22:58
WYgląd: nie lubię, jak 1/3 piwa eksploduje i ląduje na podłodze
Zapach: rachityczny, mozna powiedzieć, że to piwo nie ma aromatu, daleki aromat palony i żywiczny
Smak: Taki, płaski, jednowymiarowy, to taki american stout tylko w wersji imperialnej i bez goryczki, gdzie imperialność odnosi się do pełni tylko i wyłącznie, slodowości, nawet nie ciemnej, ta ciemność tego piwa jest na poziomie zwykłego stouta. Nuda straszna.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 5, zapach: 3, wygląd: 2 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-19 23:41:10
Piana beżowa, drobnoziarnista, po przelaniu piwa z butelki do szkła momentalnie dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu lukrecja, nuty karmelowe, palone akcenty, kawa wraz z czekoladą, suszone owoce(najbardziej wiśnia), po ogrzaniu ujawnia się lekka alkoholowa woń. W smaku słodziutkie, lukrecjowo-karmelowe, mało głębi... kawowy aftertaste, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, oleista struktura, paloność i suszone owoce na drugim planie, wysycenie na średnio-niskim poziomie, subtelnie rozgrzewa przełyk, alkohol wyczuwalny nieznacznie. Kapsel od browaru Zakładowego, etykieta w ciemnej kolorystyce, graficznie bez szału, dość ubogo opisana. Warka 18.01.2019. Degustowane 2 dni po terminie przydatności. Nie wiem czy leżak coś tutaj ułożył, jeżeli tak to niewiele. Wybitnie słodki przedstawiciel swojego stylu karmel i lukrecja są wręcz przytłaczające, przez co na wartości traci treściwość i poczucie \"ciała\". Niestety lekki zawód, co prawda występuje paloność i kawa, ale w zbyt małej dawce żeby walczyć z wszechobecną słodyczą, która wybitnie obniża doznania smakowe. Moja ostateczna ocena to 7 z ogromnym minusem, może lekko nagięta na korzyść browaru.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Massmisiaczek
starstarstarstarstar

2017-01-05 23:27:51
Piwo piłem podczas wypadu do Krakowa. Piwo ciemne - nawet bardzo - można określić jako smoliste. Piana szybko się ulotniła. Zapach słabo wyczuwalny, jednak zdradza jaki smak za chwilę poczujemy. A smak jest bardzo dobry - czekolada, kawa i delikatna nuta dymu. Wysoka procentowość nie jest mocno odczuwalna.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2016-12-10 12:06:15
Czy brak piany to cecha tego piwa (i tego typu - RIS) czy jakaś wada? Osobiście - automatycznie piwo traci pod względem wizualnym i zapachowym. Konsystencja i barwa w swoim stylu - smołowate :), automatycznie przekłada się na oczucia smakowe, ciężka, głęboka, \"alkoholizująca\" i zalegająca na języku i podniebieniu gorycz.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010