Wschowskie Niepasteryzowane
Wschowskie Niepasteryzowane
Wschowskie Niepasteryzowane
% alk. 5.6
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Wschowskie tradycyjne, jasne, niepasteryzowane. Nazwa piwa pochodzi od gminy w której mieści się browar EDI. Piwo w kolorze bursztynowym, lekko mętne. Piana niska, szybko zanikająca. W zapachu ewidentna obecność chmielu. Smak goryczkowaty. Skład: woda, słód jęczmienny, chmiel aromatyczny i goryczkowy, drożdże.
Dodał: gjordano - 2014-04-14 09:21:10

oceny Oceny

Użytkownicy 5,25 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 6
średnia 6,43/10 / ilość: 14

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-06-19 06:01:59
Bylem na majowej edycji WFP i w jeden dzień próbowałem wszystkie dostepne pilsy, po tygodniu miałem okazje odwiedzić Ediego- Wschowskie jasne było na wyższym poziomie niz zdecydowana wiekszość kraftów, polecam spróbować jeśli nadarzy sie okazja, tylko broń Boże żadnych innych wynalazków z tego browaru bo nie nadają się do picia
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-06-11 17:19:39
Barwa ciemnozłota, zmętniona.Piana, jak w każdym piwie z Ediego, ledwo zauważalna.Jakieś nierównomierne cienkie wysepki i skąpy pierścień.Aromat charakterystyczny dla piw z tego browaru, mocno słodki, taka przygnębiająca słodka słodowość, tak bym to skwitował.W smaku również lekko słodkie, po chwili ujawnia się łagodna goryczka i znów ten ciężki do określenia posmak znany mi tylko i wyłącznie z Ediego.Piwo zawiera praktycznie tylko śladowe ilości jakiegokolwiek wysycenia.Informacja z etykiety - klaroność ((chyba chodziło o klarowność)) uzyskana w procesie sedymentacji.Dla mnie to nowość, bo każde piwo jakie wcześniej od nich piłem można było jeść łyżką, było tak bardzo mętne, wręcz błotniste.Tutaj jedynie umiarkowane zmętnienie.Uważam, iż Browar Edi mający rzeszę hejterów, nie jest wcale taki zły.Idą w dobrą stronę, oba Wschowskie mają bardzo ładne nowe etykiety.Przyzwoite piwko, smakowało w sumie podobnie do ciemnego.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Gjordano
starstarstarstarstar

2014-04-13 20:22:09
Pierwsze piwo z browaru EDI jakie piłem. Wbrew niechlubnym recenzjom, oceniam piwo pozytywnie. Nie wiem jak wypadają inne piwa tego producenta, to mi smakowało. Wrażenia sensoryczne ująłem w opisie piwa.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010