Wrężel Milk Me
Wrężel Milk Me
Wrężel Milk Me
% alk. 6.0
Blg 16.5
5904730465366addbarcode
ulubione: 5

Piwo w stylu Vanilla Milk Stout produkowane przez Browar Wrężel. Piwo ciemne, aksamitne i czekoladowe o wysokim aromacie kawy. Składniki: woda, słody jęczmienne, pszeniczne, laktoza, płatki owsiane, chmiel, kawa segmentu speciality, ziarna kakaowca, wanilia burbońska, drożdże.
Dodał: doktor_piwo - 2019-09-07 09:45:01

oceny Oceny

Użytkownicy 7,22 / ilość: 50
Goście 6,5 / ilość: 2
średnia7,19 / ilość: 52

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Dominator
starstarstarstarstar

2021-11-24 23:56:38
Piana dość obfita, ale szybko znika. W zapachu na pierwszym planie kawa, potem czekolada, wanilli nie wyczuwam, raczej lekkie aromaty chmielu. W smaku znowu kawa (o niskiej kwasowości) i odrobina czekolady. Jest kontra goryczkowa i paloność z kawy. Przy takim ekstrakcie i odfermentowaniu nieco mało ciała. W zasadzie to Coffee Milk Stout. Naciągane 7/10.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-11-21 01:52:52
Wygląd: barwa brunatna, mętne, ładna piana, brązowa, ok lacing
Zapach: naprawdę ładny kawowy, wanilia, gorzka czekolada, jakieś akcenty chmielowe
Smak: 2021, kawa obecnie to el Morito Estate z Gwatemali. Nie ma ciała na FESa, a przecież ma 16,5blg, ale jest naprawdę fajnie kawowe, czekoladowe, waniliowe, mleczne, palone. NIe ma tu jakiegoś szału, jakiejś wyraźnej nuty spoza dodatków, ale jest ok ułożone. Słodkawe, ale z przyzwoitą goryczką.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2021-11-15 21:54:16
Ciemno brunatne niemal czarne, piana jak na stouta przystało. Beżowa, drobnoziarnista, średniej objętości i trwałości. Pozostawia dość okazałą koronkę. Nuty palonej kawy i ogólnie palone z czekoladą deserową w zapachu. W smaku jak dla mnie także dominuje kawa, jest gładkie, ale wytrawne. Słodyczy tutaj nie da się uświadczyć. Kawa jest mocno obecna na początku i na końcu w formie kwaśno-gorzkiej. Kakao lekko wyczuwalne, wanilia nie. Wysycenie niewysokie, prawidłowe. Mi się piło ciężko, bo nie lubię kawy. Nie czytałem kontry etykiety, ale czuję się troszkę wprowadzony w błąd, gdyż na przedzie etykiety jest wielką wanilia, której nie czuję, jest za to dużo kawy...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-10-13 08:27:29
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuta dobrej jakości kawy, paloność, prażoność, trochę wanilii, lukrecji oraz karmelu, aromat czekoladowy. W smaku słodkie, wybitnie deserowy profil, dużo karmelu, czekolady, kawy, ale wszystko to bardzo słodkie na granicy mdłości, najmniej wyczuwalna wanilia, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Wrężel, etykieta w beżowej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 14.09.2022. Team słodyczka Milk Stout, aczkolwiek nie da się zaprzeczyć dodatkowi dobrej jakości kawy. Fajna paloność, gdyby nie ta nadmierna słodycz...ode mnie mocna 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.