Wrężel Juicer
Wrężel Juicer
Wrężel Juicer
% alk. 5.6
Blg 19.1
5904730465922addbarcode

Juicer, to nasza słodko-kwaśna propozycja, w której zmiksowaliśmy smak prawdziwych owoców z odrobiną słodyczy na kremowej bazie słodowej.
A oto, co Juicer kryje w swoim wnętrzu
słody jęczmienne: Pilzneński
słody pszeniczne: pszeniczny jasny
płatki błyskawiczne: owsiane, pszeniczne ,
laktoza
soki owocowe: z wiśni, z czarnej porzeczki, z różowej guawy, z malin
kwas mlekowy
chmiel amerykański (Columbus)
drożdże (S-33)
Dodał: jacelinho - 2020-08-31 17:43:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,04 / ilość: 25
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,04 / ilość: 25

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2021-07-31 22:33:59
zapach słaby, jogurt, laktoza, kompot, wysycenie średnie, w smaku średni- kwas, pełne, lekko musujące, maliny, wiśnie, porzeczki, w kierunku cierpkiego, gorycz brak, ogólnie dobre ale za mało się tu dzieje, woltaż w smaku wydaje się większy niż w rzeczywistości, mnie osobiście to nie orzeźwia, cena 6,99zł
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2021-07-18 21:42:57
Kolor burgund , piana obfita pozostawia lacing , aromat owocowy w smaku lekko kwaśne wiśniowe.... Całkiem przyjemne rześkie, w upały idealne
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2021-07-04 09:17:17
Ciekawe piwo. Zgadzam się, że jest to piwo słodko kwaśne. W smaku wyczuwalna słodka malina, kwaśna wiśnia i cierpka czarna porzeczka. Dla mnie połączenie bardzo udane i oby więcej takich piw. Ode mnie 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-01-25 18:49:11
Piana różowawa, drobno i gruboziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza różowa, przechodząca w fiolet, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owoców leśnych, przede wszystkim jednak malina, jest też sporo czerwonej porzeczki, mniej wiśni, lekki kwasik o profilu jogurtowym. W smaku czerwone owoce nadal na topie malina i porzeczka, może wiśnia, jest kwaskowo, ale nie jakoś wybitnie, słodycz również minimalnie, trochę klimat kompociku, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Wrężel, etykieta w letniej, wakacyjnej oprawie graficznej, w miarę dobrze opisana. Warka 08.09.2021. Tak jak wspomniałem wcześniej za bardzo przypomina mi kompot, brakuje większej kontry kwaskowej, a w końcu to sour, efekt pastry też jedynie liźnięty. Nie jestem wielkim fanem czerwonych owoców w piwie, chyba, że dają sporo orzeźwienia, a tutaj nie do końca to działa. Za całokształt mogę zaproponować maksymalnie 6, przy aktualnej konkurencji na rynku przeciętne piwo, szybko o nim zapomnę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.