Wrężel Big Game #FIVE
Wrężel Big Game #FIVE
Wrężel Big Game #FIVE
% alk. 12.2
Blg 24.5
5904181970150addbarcode
ulubione: 2

Limited Edition Special Strong Brew
Dodał: Redigafek - 2021-12-14 19:34:29

oceny Oceny

Użytkownicy 6,7 / ilość: 23
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,7 / ilość: 23

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-01-15 13:12:11
Aromat faktycznie bardziej w stylu barley wine. Samo piwo mocno słodowe, lekko zakleja - czuję się troszkę oszukany, Ostatecznie piwo całkiem smaczne
awatar
edd665
starstarstarstarstar

2022-01-14 21:17:12
Ciemny bursztyn, piana biała, obfita, redukuje się do minimum, trochę oblepia szkło. Aromat żywica i słod, ale dosyć płaski. W smaku łodygowa goryczka, trochę słodów i żywicy. D**y nie urywa ale da się wypić.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-12-31 14:30:44
Piana wysoka, średniopęcherzykowa, o jasno-karmelowej barwie.
Barwa klarowna, bursztynowa.
Zapach - żywica, karmel, cytrusy, lekka miodowość, pachnie jak dipki na początku piwnej rewolucji.
Smak: wysycenie średnie, wyraźne nuty suszonych owoców pojawiają się już na starcie, mocny karmel i żywica, cytrusy i kandyzowane skórki cytrusów, goryczka wchodzi po chwili od przełknięcia, jest mocna, ale bardzo krótka, samego alkoholu zaskakująco nie czuć, mimo iż piwo ma taki likierowy charakter. Nie dziwię się w opiniach porównań do barley wine'ów, bo rzeczywiście przychodzą tu momentami na myśl. Jestem pozytywnie zaskoczony, ostatnie piwa Wrężela, z którymi miałem do czynienia to była równia w dół(chociaż nie piłem jeszcze innych piw z serii BigGame), a tutaj nie dość, że jest to dobre, to zaskakuje w pewnych momentach(jak ten alko, którego nie czuć przy 12%), no dobra, może średnio trzyma się stylu, ale z drugiej strony jeśli chodzi o East Coast to pierwszy raz widzę go w wersji Triple i jestem ciekawy, jak poradziłyby sobie inne browary w takiej interpretacji.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-12-23 20:38:58
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza bursztynowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu mocno wjeżdżają suszone owoce, karmel, miodowy klimat, żywica, aromat bardziej zbliżony do barleya niż ipy. W smaku słodkie, wyklejające podniebienie, suszone owoce, miód, karmel, goryczka praktycznie zerowa, brak kontry kwaskowej, zaskakująco dobrze zamaskowany alkohol, piwo jest wysoce pijalne bardzo zdradliwe, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, puszka w niebieskiej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 01.12.2022. Barley pod postacią triple ipy. Suszone owoce, karmel i miód zdecydowanie rządzą. Mocarny wyrób, to że zgodność stylowa jest niewielka to kwestia nazewnictwa. Jakość oceniam natomiast na mocną 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.