Wołkowskaja Piwowarnia Blancz de Mazaj
Wołkowskaja Piwowarnia Blancz de Mazaj
Wołkowskaja Piwowarnia Blancz de Mazaj
% alk. 5.9
Blg 14.0
brak koduaddbarcode

Niefiltrowane, pszeniczne piwo warzone na Amerykańskim chmielu. Głęboki aromat owoców tropikalnych i kwiatów polnych. Chmielowo nasycony. Piana biała i gęsta.
Dodał: piwosz92 - 2016-07-25 10:27:07

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6,5/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-12-15 12:21:01
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, pozostawia całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty cytrusowe, zbożowe klimaty, subtelne pszeniczne aromaty, trawiaste akcenty, podbudowa słodowa. W smaku nadal cytrusy, sporo żywicy, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, pszeniczne aromaty nieco zanikają, intensywności nabierają natomiast trawiaste posmaki, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Volkovskaya, etykieta nie wyróżniająca się niczym specjalnym, opisana cała w cyrylicy. Warka 07.06.2019. Jasne piwo pszeniczne z subtelnym cytrusowym i zbożowym profilem. Odebrałem je bez większego zachwytu, smaczne, ale do pełni szczęścia sporo brakuje. Oceniam na 6 z dużym plusem
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2017-01-22 00:00:13
Troszkę mnie zaskoczyło. Liczyłem na bardziej wodniste i lekkie piwo, tymczasem jest dość treściwe i mocne jak na styl, o ile to faktycznie American Wheat. W zapachu Mosaic i pierwszy raz zrozumiałem, o co chodzi z tym jego aromatem nafty - istotnie taka nuta się pojawiła. Poza tym wychodzi też trawiastość, ale można odczuć, iż chyba lekko poskąpili chmielu. Ciekawią mnie również drożdże użyte do fermentacji, gdyż piwo odrobinę zalatuje w tym aspekcie Belgią. Ogólnie do wypicia, trzyma pewien poziom, dla mnie ma w sobie coś ciekawego i oddaje jego rosyjski charakter (mimo, iż to tylko 6%, czuć to w piwie), jednakże nie jest to produkt rzucający na kolana.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010