Wolfs Brewery Volkovskaya IPA
Wolfs Brewery Volkovskaya IPA
Wolfs Brewery Volkovskaya IPA
% alk. 5.9
Blg 14.0
IBU 55
brak koduaddbarcode
cena: 8-9 zł

Intensywnie chmielowe piwo w stylu IPA, z wyrazistym i bogatym aromatem owoców tropikalnych. Mocny smak, z wyrazistą goryczką, która ujawnia się w szerokiej gamie począwszy od owoców tropikalnych do kwiatów łąkowych. Intensywnie wytrawny i chmielowy posmak. Piwo z rosyjskiego browaru Volkovskaya Pivovarnya, polski dystrybutor na kontrze jako wytwórcę podaje koncern Moscow Brewing Company.
Dodał: bartekn - 2016-03-29 16:27:08

oceny Oceny

Użytkownicy 6,7 / ilość: 10
Goście 6 / ilość: 3
średnia6,54 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-06-10 22:34:48
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się, występuje jako taki lacing. Barwa ciemniejsza słomkowa, zaskakująco klarowne i przejrzyste, bez widocznych śladów zmętnienia. W zapachu niewiele się dzieje, trochę słodu, karmelu, nuty kwiatowych i żywicznych, ale bardzo ciężko je wyczuć. W smaku to samo...wyczuwalna jest tylko goryczka osiadająca na podniebieniu, brakuje cytrusów czy chociażby żywiczności, albo karmelu, słaba kontra słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel w systemie twist off, z logiem browaru, etykieta prosta, minimalistyczna, ładnie się prezentuje. Zakupione z ciekawości, nie znam tego rosyjskiego browaru, ale po tak bezbarwnej i mało aromatycznej IPIE, to chyba poznać bo już nie chcę, gdyby nie goryczka, ciężko by mi było nawet stwierdzić czy to jest w ogóle piwo. Bezpłciowość pełną parą, 5 z mojej strony.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2016-04-03 01:16:54
Piwo dostępne u nas m.in. na stacjach BP w cenie ok. 9 zł. Bursztynowe, z niezłą, dośc obfitą, kremową pianą, lekko zmętnione. W aromacie lekkie zapachy chmielowe, trochę lasu i owoców, a przede wszystkim słodowe nuty zbożowe i karmelowe. W smaku też głównie wyżej wymienione akcenty słodowe grają pierwsze skrzypce, dopełniane posmakami z amerykańskich chmieli. Piwo dość pełne w smaku, nie jest to jakaś bomba, lecz dobrze się pije. Nawet pozytywne zaskoczenie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.