Wokanda Przesłuchanie Uzupełniające
Wokanda Przesłuchanie Uzupełniające
Wokanda Przesłuchanie Uzupełniające
% alk. 4.5
Blg 13.5
5907222987018addbarcode

Uwarzone przez Browar Wokanda.
Treściwe, ciemne piwo górnej fermentacji w stylu Milk Stout - podkręcone przez leżakowanie ze świeżo palonymi ziarnami kawy. Dodatek płatków owsianych i pszennych gwarantuje aksamitny, pełny i gładki smak. Słody czekoladowe i karmelowe, w połączeniu z laktozą i charakterystyczną dla stylu palonością, odnajdziesz w aromacie jako nuty przywodzące na myśl słodycz mlecznej czekolady. A to wszystko zestawione ze świeżo zaparzoną kawą.
Skład: woda, słody jęczmienne (pale ale, czekoladowy jasny, czekoladowy ciemny, karmelowy), płatki owsiane, płatki pszenne, palony jęczmień, laktoza, chmiel Marynka, drożdże S-04, kawa.
Dodał: Barcelonismo - 2018-05-19 08:37:59

oceny Oceny

Użytkownicy 6,25 / ilość: 4
Goście 8 / ilość: 2
średnia 6,83/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-12-25 20:57:45
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, lecz dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca już pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu eleganckie nuty kawowe, mleczne klimaty, czekolada i palone akcenty, podbudowa słodowa. W smaku słodziutkie, kawa przez jakiś czas utrzymuje się na podniebieniu, mleczne i lekkie, brak konkretnej goryczki, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w beżowej kolorystyce, grafika nie powala na kolana, w miarę dobrze opisana. Warka 06.08.2018. Moje pierwsze piwo od Awangardy, los chciał, że trafiło akurat na coffee milk stouta. Faktycznie kawa jest obecna przez całą degustację, ale brakuje tutaj trochę ciała. Nie jest to ścisła czołówka polskich CMS, aczkolwiek do tych słabszych również bym go nie zaliczył. Taka średnia półka z zadatkiem na coś więcej, deserowy wyrób. Mocne 6 z plusem powinno być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010