Wokanda Pan Gubernator
Wokanda Pan Gubernator
Wokanda Pan Gubernator
% alk. 5.5
Blg 15.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Wokanda.
Aromatyczne, jasne piwo górnej fermentacji w stylu New England India Pale Ale. Aksamitny, soczysty i owocowy smak współgra z delikatnie zaznaczoną, owocowo-ziołową goryczką. Cztery gatunki nowofalowego, amerykańskiego chmielu, dodawane na kilku etapach procesu produkcji, zapewniają bogaty aromat cytrusów oraz owoców tropikalnych.
Surowce: woda, słody jęczmienne (pilzneński, pale ale), płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele (Mosaic, Amarillo, Citra, Centennial), drożdże Fermentis Safale S-33
[opis producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-19 07:26:30

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-03-14 12:46:44
Piana w kolorze écru. Średnio dziurawiąca się jak i opadająca. Lacing obfity w postaci licznych kolistych przebić. Barwa żółtawo-pomarańczowa - zmętniona. W aromacie eksplozja cytrusów z tropikami. W smaku pięknie nam się to odzwierciedla tak jak lukas85 napisał: \"Wszystko się jednak pokrywa z opisem i skalą na butelce, żeby nie było zdziwienia, że goryczki brak\". Oczywiście goryczka ładnie wygładzona za pośrednictwem płatków. Poprawna i ładnie ułożona \"New England IPA\" z Browaru Wokanda.
Wysycenie: średnie
Warka do: 13.03.2019
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2019-03-05 18:55:22
Pod względem aromatu, to jedno z najlepszych piw, jakie ostatnio piłem. Bardzo mocna i wyraźna nuta owoców tropikalnych i zero wad. Smak także bardzo owocowy, z lekką, dość niską goryczką, nawet na poziomie niżej niż PALE ALE. Wszystko się jednak pokrywa z opisem i skalą na butelce, żeby nie było zdziwienia, że goryczki brak. Dla mnie bardzo udane piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010