Wokanda Ananas Wyszedł z Puszki
Wokanda Ananas Wyszedł z Puszki
Wokanda Ananas Wyszedł z Puszki
% alk. 3.9
Blg 12.0
5907222987094addbarcode

Uwarzone przez Browar Wokanda.
Aromatyczne, jasne piwo górnej fermentacji w stylu Session New England India Pale Ale, z dodatkiem puree z ananasa. Aksamitny, soczysty i owocowy smak współgra z delikatnie zaznaczoną, owocowo-ziołową goryczką. Cztery gatunki nowofalowego, amerykańskiego chmielu, dodawane na kilku etapach procesu produkcji, zapewniają bogaty aromat cytrusów oraz owoców tropikalnych, wzbogacony ananasem.
Surowce: woda, słody jęczmienne (pilzneński, pale ale), płatki owsiane, płatki pszenne, puree z ananasa, chmiele (Mosaic, Amarillo, Citra, Centennial), drożdże Fermentis Safale S-33.
[opis producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-19 07:23:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-04-11 20:22:11
Niska piana w kolorze écru. Opadająca do kożucha. Lacing słabo zaznaczony. Barwa ciemnawo-słomkowa - zmętniona. W aromacie amerykańskie chmiele w połączeniu z nutą ananasa tworzą dobrą spójność, lecz (ananasa trzeba się bardziej doszukać w tej warce). Bardzo dobrze zaznaczony słód w tle. W smaku wyraziste, owocowe, słabo-nisko wysycone co delikatnie w moich odczuciach przeszkadza w wyrazistości i ogólnej konsumpcji poszczególnych smaków... Jednym słowem: mogłoby być znacznie wyżej wysycone w moim mniemaniu. Goryczka na niskim poziomie nie zalegająca na finiszu.
Wysycenie: niskie
Warka do: 02.06.2019
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010