Władek Lemon
Władek Lemon
Władek Lemon
% alk. 4.2
brak koduaddbarcode

Piwo o smaku cytrynowym uwarzone przez Browar Łebski. Jest to jedno z trzech piw z serii Bałtyckie Lemon. Podobnie jak Usteckie Lemon i Łebskie Lemon posiada identyczny woltaż, skład i opis na kontretykiecie, co może sugerować, że są to dokładnie te same piwa. Władek Lemon to piwo o zasięgu lokalnym i można go zakupić jedynie we Władysławowie i okolicach. Zostało wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku.

Dobrzy ludzi piją dobre piwa, my tylko je warzymy. Piwo Bałtyckie Lemon, cytrynowe orzeźwienie, warzone tradycyjnymi metodami. Stawiamy na naturalne polskie produkty najwyższej jakości, a przede wszystkim na smak. Lekko pasteryzowane tzn. przez jedną minutę w 70 st. C. Krótko mówiąc zadbaliśmy o to abyś poczuł się naprawdę łebsko.

Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel, ekstrakt cytrynowy, aromat
Zalecana temperatura serwowania: 6-8°C
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwosz92 - 2016-04-15 11:34:48

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 4
Goście 6 / ilość: 2
średnia 4,67/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2016-05-16 22:19:52
@Shinodin
To nie jest radler, tylko piwo cytrynowe. Radlery nie mają 4% alkoholu. Proponuję trochę poczytać o stylach piwnych, a potem zająć się wypowiadaniem.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-05-16 22:42:32
Co za różnica, zniesmaczony tym "czymś" nawet nie zwróciłem uwagi ile ma %, radler nie radler, wypić się tego nie da z przyjemnością.
Uwielbiam jak ktoś z konta pod tytułem "gość" rzuca zaczepny komentarz, ja z takim kimś w polemikę nie będę wchodził.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-05-15 20:06:53
Piana biała drobnoziarnista, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się, brak lacingu. Barwa jaśniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, w ogóle nie zmętnione. W zapachu chemiczna cytryna, landryna, nie jest to przyjemny zapach. W smaku cytryna, domestos i nieprzyjemny maślany posmak, goryczka żadna, piwo jest kwaśne, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły srebrny, etykieta prosta, w kolorystyce cytrynowej. Niesmaczny i chemiczny radler, zero przyjemności z picia, nieprzyjemne, nienaturalne posmaki utrzymują się na podniebieniu, nie poleciłbym nikomu i ta kosmiczna cena...brrr, 3 z mojej strony, odradzam.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010