Witch Beer Lager Premium
Witch Beer Lager Premium
Witch Beer Lager Premium
% alk. 5.6
Blg 13.6
brak koduaddbarcode

Klasyczne jasne piwo, o pełnym słodowym smaku. Wyważona goryczka i delikatny aromat chmielowy decydują o doskonałej pijalności piwa.
Dodał: Shinodin - 2018-12-22 10:06:40

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 7 / ilość: 4
średnia 6,67/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2017-06-28 20:17:37
Piwo dostałem za darmo, bo pracuję obok punktu dystrybucji. Leżało długo w lodówce, czekało aż ktoś założy wątek na tej stronie. W sumie to spodziewałem się czegoś raczej słabego, a wyszło nawet nieźle. W smaku raczej raczej w stronę popularnych eurolagerów lagerów, ale z wyraźniej zaznaczoną goryczką i co ważne, bez wad. W zapachu jest słodowo, drożdżowo, może nieco estrowo, ale może się czepiam. Dam 6 za smak.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-06-13 22:02:00
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu nuty słodowe, karmelowe akcenty, drożdżowe klimaty, pojawia się też subtelna alkoholowa nuta. W smaku słodkie z wyraźnym drożdżowym posmakiem utrzymującym się na podniebieniu, goryczka nieznaczna, słabsza kontra kwaskowa, sporo karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel fajny, bo unikalny tylko dla tego piwa, etykieta, prosta, graficznie bez szału, umiarkowanie dobrze opisana, w pomarańczowej kolorystyce. Warka 08.2017. Nie zapadające na dłużej w pamięć jasne piwo. W miarę świeże i lekkie, choć po ogrzaniu drażnią nuty alkoholowe. Pijalność na wysokim poziomie, jakość na nieco niższym, a niech stracę i dam 6 z dużym minusem dla tego browaru firmy...trochę jakby nie patrzeć krzak.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010