Wiślany & Wąsosz Gentleman Pils Warszawski Sznyt
Wiślany & Wąsosz Gentleman Pils Warszawski Sznyt
Wiślany & Wąsosz Gentleman Pils Warszawski Sznyt
% alk. 5.2
Blg 12.0
IBU 25
5905669892063addbarcode

Piwo klawe jak warszawska ferajna. Moździerz po wypiciu paru butelek będziesz miał uśmiechnięty od ucha do ucha.

Składniki: woda; słód jęczmienny, słód karmelowy; chmiel, drożdże.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dostępne w bezzwrotnych butelkach o pojemności 500 ml.
Piwo uwarzone i wyprodukowane w kooperacji z Browarami Regionalnymi Wąsosz.

Piwo o miedzianym kolorze, niskim wysyceniu, niewielkiej goryczce i prawie bez aromatu chmielu, poza nazwą nie mające zbyt wiele wspólnego z pilsem, a będące prawdopodobnie 12 Wąsosza.
Dodał: nietzsche - 2017-02-21 09:03:25

oceny Oceny

Użytkownicy 4,83 / ilość: 6
Goście 6 / ilość: 6
średnia 5,42/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2017-06-02 01:02:58
Piwo do zapomnienia - oprawą imituje wyroby rzemieślnicze, ceną przypomina piwa regionalne, zaś w smaku to połączenie karmelu z lekką nutą chmielową i kartonem. Dało się w miarę szybko wypić, więc 4/10 będzie właściwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-03-26 22:05:15
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i nie pozostająca już pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty słodowe, drożdżowe i zbożowe akcenty. W smaku słodkie, z lekkim chemicznym posmakiem, landrynka jest obecna, słaba nie orzeźwiająca goryczka, nie najlepsza kontra kwaskowa, coś jakby drożdżowe nuty jakiś czas utrzymują się na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Wiślanego, etykieta a raczej naklejka w ponurej kolorystyce, słabo opisana, nie zachęca do zakupu. Warka 17.07.2017. Mocno przeciętny, landrynkowy pils z karmelowymi posmakami, nie do końca naturalny, ale też nie mocno chemiczny. Nie jest to bardzo wadliwy produkt, na 5 zasługuje, lecz tylko na tyle. Cena zdecydowanie nie adekwatna do jakości, nie poleciłbym nikomu, jak zresztą większości wyrobów browaru Wiślanego.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-02-22 01:16:27
No nie, pils nie jest miedziany, panowie, to z koloru Vienna Lager, obstawiam, że to po prostu Wąsosz 12., delikatne zmętnienie, piana Made in Wąsosz, niezbyt obfita, ale drobna.
W zapachu jest mdłe, słodowe, melanoidynowe, z nutami karmelu, to nie żaden pils.
Wysycenie niskie, piwo jednak raczej wodniste, owszem jest tu trochę melanoidyn i karmelu, ale raczej podbijają mdłość tego piwa, które sobą nic nie reprezentuje, piwo bez wyrazu, puste, mdłe, kwaskowe, jakiś chamski posmak starego zielska, zapewne chmielu, goryczka też taka szmaciana, nijaka. Pils krakowski to był Wąsosz 9, to to Wąsosz 12, drogi Wiślany, po kiego grzyba ty istniejesz?
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-02-21 20:22:12
dziś po raz pierwszy spróbowałem to piwo - świetna etykieta - przypomina mi film Nikodem Dyzma - nie wiem jak wtedy smakowało piwo ale jest naprawdę dobre - brakowało mi ze piana za szybko opadła ale smak aromaty jak najbardziej poprawne
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010