Wieśniaczka Świętokrzyska
Wieśniaczka Świętokrzyska
Wieśniaczka Świętokrzyska
% alk. 5.7
Blg 12.0
5903021500250addbarcode
ulubione: 1

Piwo jasne, filtrowane, pasteryzowane.
Dodał: Shinodin - 2019-06-14 10:02:15

oceny Oceny

Użytkownicy 4,5 / ilość: 2
Goście 7 / ilość: 1
średnia5,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-07 22:34:19
Piana biała, drobnoziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza bursztynowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty drzewne, drożdżowe aromaty, lekki dms w postaci zgniłych jabłek, landrynka, karmel, podbudowa słodowa. W smaku nie jest lepiej, drzewne nuty dominują na podniebieniu, zgniłe jabłko oraz landrynka nadal obecne, goryczka iluzoryczna, podobnie jak kontra kwaskowa, dużo karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel z krachlą, etykieta całkiem przyjemna dla oka, nie do końca wyczerpująco opisana. Warka 02.10.2019. Zakupione jako ciekawostka w świętokrzyskim sklepie. Prawie na 100% jest to wypust browaru Staropolskiego, choć formalnie na etykiecie nigdzie nie jest wymieniony. Charakterystyczna dla tego browaru drzewność i drożdżowość łączą się niestety z wyraźnym wadliwym aromatem i posmakiem, co daje finalnie niezbyt ciekawy efekt... za który mogę zaproponować 3 z ogromnym minusem. Nie warto zawracać sobie głowy...
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 3 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-02-04 18:43:41
Hello. I hope you're well. Your review of this beer is perplexing, to say the least. I hate to rinse a metaphor, as much as I hate to type these letters. But to say that it appears you're trying to wring words out of a ln already bone dry flannel seems to go without saying. Your words amount to nothing. There is no apparent resolution. Your words almost defy the definition of nebulous. 1+1=2. Or does it? I'm more confused than I was when I got here. Brevity is best. Remember that.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.