Widawa&Kopyra Kangaroo Southern Pacific Amber Ale
Widawa&Kopyra Kangaroo Southern Pacific Amber Ale
Widawa&Kopyra Kangaroo Southern Pacific Amber Ale
% alk. 5.0
Blg 12.5
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez restauracyjny Browar Widawa - Gospoda Pod Czarnym Kurem we współpracy ze znanym piwnym blogerem Tomaszem Kopyrą. Gospoda Pod Czarnym Kurem, w której znajduje się browar mieści się w miejscowości Chrząstawa Mała w województwie dolnośląskim. Browar ten został otwarty w roku 2012, restauracja miała otwarcie już w roku 2004. Założycielem browaru, głównym piwowarem i szefem kuchni w restauracji jest Wojciech Frączyk. Browar Widawa często warzy piwa we współpracy ze znanym blogerem piwnym Tomaszem Kopyrą. Już jakiś czas temu Kangaroo pojawił się jako Single Hop Galaxy, teraz jednak uwarzono wersję Southern Pacific. Piwo zostało nachmielone odmianami australijskimi oraz nowozelandzkimi: Galaxy, Vic Secret, Rakau, Motueka, Waimea. Piwo w stylu Amber Ale - bursztynowe, górnej fermentacji, niepasteryzowane oraz niefiltrowane. Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże (US-05). Piwo dostępne w bezzwrotnych, brązowych butelkach o pojemności 0,33l, zamkniętych gołym czarnym kapslem. Wersja Southern Pacific Amber Ale debiutowało w pierwszej połowie stycznia 2016 roku.
Dodał: stacher93 - 2016-02-04 17:09:18

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2016-02-09 16:49:53
Wyraźnie goryczkowe, ananasowo-tropikalne piwo. Wyraziste, dobrze ułożone i zdecydowanie w stylu najlepszych propozycji z Widawy. Warto spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.