Widawa Fruit Bomb
Widawa Fruit Bomb
Widawa Fruit Bomb
% alk. 6.2
Blg 16.0
5907710904060addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone przez Browar Widawa.
Piwo górnej fermentacji w stylu IPA.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, mango, marakuja, chmiel, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-18 14:08:55

oceny Oceny

Użytkownicy 7,36 / ilość: 25
Goście 9 / ilość: 1
średnia7,42 / ilość: 26

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2021-10-17 09:11:44
Wygląd wręcz wzorcowy: miodowo-złoty, zamglony, biała gęsta piana, średniej wysokości, dość trwała. Zapach głównie soki owocowe, w tle słabo chmiele. Smak odpowiedni: ciała sporo, wytrawne, z lekką nutą kwaskową, a wszystko zdominowane przez aromaty owocowe. Chmiele niemal niewyczuwalne. W afterze goryczka typu ziołowo-leśnego. Alkohol ujarzmiony. Bardzo owocowe, wytrawne, ale jednocześnie \"lekkie\" w odbiorze. Słabą stroną jest brak chmieli w aromacie i w smaku - tego wymaga deklarowany styl.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2021-10-01 19:26:26
Piwko mętne, z osadem, o żółtej barwie. Piana umiarkowanie wysoka. Po opadnięciu pozostaje kożuszek, który towarzyszy do końca. W zapachu czuć owoce - mango i marakuję. W smaku zaskakująco pozytywne. Przyjemną goryczkę uzupełniają lekko kwaskowe nuty mango i marakui. Smaczne i orzeźwiające. Warka 17.02.2022. Kupione za 7,99 zł w Lidlu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-09-11 21:21:13
Szanowni koledzy już rozłożyli to piwo na części pierwsze, więc ograniczę się do ogólnej konkluzji - po kilku IPkAch ze słowackiego Kalteneckera to piwo jest niczym oranżada. Absolutnie nie jest to zarzut - pijalność naszych kraftów jest na większym poziomie, nawet wtedy gdy są mocno niechmielone. Robimy to lepiej, piwa wychodzą subtelniejsze, bardziej złożone. Oczywiście mówię o krafcie i nowej fali, bo w koncernach jest dokładnie na odwrót.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-09-05 16:15:59
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty owoców tropikalnych mango, marakuja i w sumie to by było na tyle, delikatna podbudowa słodowa. W smaku nadal egzotycznie, słodowo z całkiem orzeźwiającą kontrą kwaskową, goryczka iluzoryczna, nie dzieje się tutaj zbyt wiele, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w ciekawej kolorystyce, klimatycznie wykonana graficznie, jednak dość ubogo opisana. Warka 16.02.2022. No szału nie ma...brak cech charakterystycznych dla stylu sam słód mango i marakuja. Widawa tym razem mocny zawód, no nie dam więcej niż 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.