Wicküler Pilsener
Wicküler Pilsener
Wicküler Pilsener
% alk. 4.9
4079600360209addbarcode

Jasnozłote, dosyć mocno nagazowane, piana średniej wysokości i trwałości, średnio bąbelkowa. Zapach idzie w ślady piany, taki średni, chmielowy. Smak również idealny, średnia goryczka, mniej intensywna. Dopiero pod koniec picia się pojawia odrobina słodowej treściwości. Takie sobie średnio cienkie, można wypić.
Dodał: janicfan - 2013-09-16 09:48:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,75 / ilość: 8
Goście 7,33 / ilość: 24
średnia6,94 / ilość: 32

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
DoscGosc
starstarstarstarstar

2021-07-11 22:03:58
Przyjemne piwo o \"niemieckiej\" lekkości
jest goryczka, czuć dobrze pilsa, jest rzeźkość
nie jest ciężkie, dobre na gorące dni
moim zdaniem jedno z lepszych niemieckich pilsów
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-08-21 19:25:36
Zaje..ste piwo. Polacy to chcą czuć wódkę w piwie, a nie piwo. Piwo jest delikatne dla orzeźwienia, ugaszenia pragnienia, pobudzenia apetytu a nie jak w Polsce, do najeba...ia , że ma kopać bo poniżej 10% to dla bab piwo.
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-24 19:54:38
Piwo super. Jedno z tańszych i lepszych piw. Mi akurat idealnie smakuje (odpowiednio schłodzone). Po robocie wchodzi jak trener do szatni damskiej. Na upał jak znalazł. Ps co do krytyki to każdy ma inny gust ;) w Niemczech Polacy najwięcej piją ottingerow i innych centow
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-04-16 22:34:18
Jak czytam te wasze komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać... te piwo (wickuler) jest naprawdę dobre i w Polsce takiego smaku się nie znajdzie. Nasze polskie piwo to nie piwo. To zwykły bełt z wódką i nic najwięcej. Posmakujcie piw z czech i innych państw A nie gowna z polszy...
awatar
Gość
awatar
Gość
2019-04-17 04:25:59
Kolego nie obrażaj POLSKICH dobrych piw. Mamy mnóstwo dobrych piw z małych browarów. A to piwo to zwykła niemiecka tania koncernówka. Taki mierniak. Nie szukając daleko w lidlu mamy inną podobną tanią koncernówkę niemiecką, perlenbacher pils.. Nie szukając daleko, mamy lepsze koncernowe zatecky lezak od carlsberga. A te niemieckie koncernówki są kiepskie w smaku. Jedyne co to są gorzkie w smaku. Ale to zwykłe koncerniaki. Nawet ichni BECKS, nie jest niczym specjalnym. Niemcy mają mnóstwo smacznych piw, ale nie takie "koncerniaki".. Trzeba by spróbować coś z małych browarów, także restauracyjnych :-)
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.