Why Duck? AIPA
Why Duck? AIPA
Why Duck? AIPA
% alk. 6.1
Blg 14.0
 awatar
brak koduaddbarcode

Do spożycia całą dobę! Najlepiej pić z zamkniętymi oczami, wówczas WhyDuck? odurzy Cię poezją swojego smaku i przypomni smak najlepszych dni. Z każdym łykiem poczujesz narastającą satysfakcję i kojącą moc orzeźwienia. Pamiętaj, nie spłynie po Tobie jak po kaczce.
Dodał: Shinodin - 2017-05-19 10:13:57

oceny Oceny

Użytkownicy 6,7 / ilość: 10
Goście 8,2 / ilość: 5
średnia 7,2/10 / ilość: 15

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-11-05 23:18:41
Bardzo przyjemnie skojarzone piwo. Bardzo odstaje od innych stereotypów i jak dla mnie właśnie o to chodzi, żeby zrobić cos swojego, a nie naśladować innych. Niska zawartość CO2, słodko gorzki smak z raczej mocno ukrytą słodkością, która wyrównuje goryczkę. Generalnie czuć oba smaki, gorzko słodki. Piwo lekkie i nie męczące, pomimo, że jednak jest to AIPA. Jak dla mnie, piwo inne od wszystkich, po prostu nowe. Rynek piw znam od czasów kiedy Kraft to było nowe słowo w slowniku i opierało się jedynie na Pincie. Jak dla mnie świetny pomysł połączenia smaków, którego warto spróbować, bez ryzyka, że zawartość butelki wyląduje w kanalizacji.
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-08-17 23:16:49
Zapach : karmelowy i tylko to

Smak : dość przyjemna goryczka , ale potem karmelowość ciągle , osładza ciągle ten karmel.

Jako AIPA słabo się spisuje , chociaż ta goryczka trochę ratuje to piwo słodko-goryczkowe piwo głównie karmelowe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-04-07 22:05:09
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing szczątkowy. Barwa ciemniejsza miodowa, z elementem pomarańczy, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty karmelowe, dalej w tle żywiczne akcenty, coś jakby maślane aromaty, baza słodowa. W smaku jest bardzo podobnie, piwo słodkie w odbiorze, goryczka subtelna, nie zalegająca, karmel wszechobecny, żywica już trochę mniej, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta prosta, nic specjalnego graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 01.09.2017. Średniej jakości AIPA nie zaskakująca zupełnie niczym. Nie wiadome pochodzenie nie dodaje mu walorów. Karmelowa odsłona tego stylu nie jest moją ulubioną. Brakuje zalet, choć również niewiele jest tu większych wad. Spróbowane, odnotowane i raczej do zapomnienia, piwo na 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010