Whitstable Bay Organic Ale
Whitstable Bay Organic Ale
Whitstable Bay Organic Ale
% alk. 4.5
Blg 10.2
5012686075000addbarcode
ulubione: 2
cena: 9,80 zł

Piwo górnej fermentacji klasy „Organic Ale”. Prawdziwe piwo „ekologiczne”, wyprodukowane zgodnie z wszelkimi wymogami stawianymi produktom ekologicznym. Do produkcji Whitstable Bay używa się wyłącznie składników wyprodukowanych w sposób naturalny. Słód jęczmienny pochodzi ze specjalnych upraw w Angli; stosowane są również dwa rodzaje chmielu – Nowozelandzki Klejnot oaz Hallertau. Piwo lekkie w smaku o łagodnym aromacie, nadaje się dla wegetarian.

Składniki: woda, słód jęczmienny, jęczmień, chmiel
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: admin - 2012-03-30 14:00:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 10
Goście 7,5 / ilość: 6
średnia6,69 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2017-05-10 20:55:02
Piana nie do końca biała (ecru) złożona z różnych pęcherzy. Z początku tworząca ładną czapę lecz zanikła po dłuższej chwili do ok. 1 cm kożucha tworząca nienaganny lacing. Kolor herbaciany - bursztynowy - klarowny. Aromat słodowo - chmielowy. W smaku również dominacja wyjątkowych chmieli jak i słodu Angielskiego. Subtelna goryczka na fajnym poziomie. Delikatny powiew lekko wyczuwalnych owoców w aromacie i smaku? Hm... może w smaku ciut, ciut... ale wątpię. To tyle.
Wysycenie raczej średnie niż wysokie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-01-12 13:18:07
Piwo to posiada lekką goryczkę i co najważniejsze nie odrzuca smakiem co miało miejsce, gdy próbowałem innych anglików.Można spróbować, aczkolwiek nie zachwyciło.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar

2014-01-12 03:07:54
Jeśli chodzi o smak to dość przeciętne piwo, ale przynajmniej smak ten nie był odrzucający, co dość często się zdarza w tych niby jasnych lekkich piwach.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
nomaderro
starstarstarstarstar

2013-11-02 20:17:50
Kolor piękny, głęboki bursztyn. Piana gruboziarnista, szybko opada. Pachnie intensywnie i przyjemnie - karmelem. Smakuje słodowo i karmelowo, ale goryczka jest bardzo dobrze wyczuwalna, tyły może nieco cytrusowe. Pozostaje wytrawny i gorzki posmak - ale sympatyczny. Piwo warzone jest według organicznej receptury, przyjmowalne dla wegeterian i tym podobnych osobników - mnie wszystko jedno. Osobiście lubię 'ale' i większość z nich i tak do mnie trafia, Whitstable Bay może nie sięga szczytów, ale jest wystarczająco miłe w smaku, żebym kiedyś to powtórzył. Fajne są te szyszki chmielu na koniec, choć generalnie piwo jest dość delikatne. Lubię.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.