Westvleteren Extra 8
Westvleteren Extra 8
Westvleteren Extra 8
% alk. 8.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Trapistowski belgian strong ale.
Dodał: risik - 2018-07-05 13:59:05

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 3
Goście 9 / ilość: 1
średnia8,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Barcelonismo
moderatorstarstarstarstarstar

2018-12-10 10:51:13
@Barbarossa - jak widać piwo już było w bazie. Dubla usunąłem, a swoją ocenę i komentarz możesz zamieścić tutaj. Na wszelkie wypadek komentarz też skopiowałem:

\"Trzeba było w końcu westvleteren wypić, a trafiła się akurat taka wersja. Ponadprzeciętności po tym gatunku piwa nie da się oczekiwać, ale było jak najbardziej w porządku. Często mają problem z alkoholem, ale tutaj jest nie wyczuwalny. Zachwytów nie było, ale lepiej niż przeciętnie. Czy legenda? W tym gatunku bardzo możliwe\"
Ocena 9 (smak 9, zapach 9, wygląd 9)
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-10-27 07:04:18
Lekki gaszing. Piwo wybierało się na spacer. Trzeba sporo odczekać, bo prawie całe szkło zawiera pianę. Po tej niewielkiej ilości z redukcji piany już widać, że jest ciemniejsze od 6ki. Kolor miedziany, mocnej herbaty. Piana przejmuje trochę tej tonacji. Jest w kolorze kremowym. Sztywna, ubita. Cały czas opada, ale bardzo powoli. Czepia się szkła niemiłosiernie.
Aromat typowo belgijski, lecz i bardzo słodki. Przede wszystkim owoce. Gruszka i brzoskwinia. Melasa. Fenolowość i przyprawy.
W smaku owocowe, pełne, gładkie. Z goryczkowym finiszem nakładającym się na posmak syropu owocowego. Odrobina szlachetnego alkoholu. Drobne akcenty melanoidynowe.
Pomimo potężnej piany całkiem sporo nasycenia pozostało. W tle akcenty przyprawowe. Piwo dobrze zbalansowane. W pierwszej chwili może wydawać się zbyt słodkie, ale wszystko to co dzieje się później, znakomicie to równoważy.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.