Wells & Youngs Banana Bread Beer
Wells & Youngs Banana Bread Beer
Wells & Youngs Banana Bread Beer
% alk. 5.2
brak koduaddbarcode
ulubione: 6
cena: 11 zł

Piwo pochodzi z brytyjskiego browaru Wells & Youngs. W skład trunku, poza standardowymi składnikami, takimi jak chmiel i słód, wchodzą także banany, sfermentowany sok bananowy oraz sorgo. Jest to jednak piwo bananowe raczej w zapachu, niż w smaku. Smak jest słodkawy, trochę goryczkowy. Piana Średnio obfita. Ciekawa, egzotyczna butelka.
Dodał: mademoiselle - 2012-02-16 11:38:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,58 / ilość: 40
Goście 7,7 / ilość: 30
średnia 7,06/10 / ilość: 70

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2018-12-11 22:10:04
Piwo o genialnym zapachu. Słodkie, bardziej radler jak pisali. Rzadko spotykany smak. Piłem zanim pojawiły się nasze piwa smakowe,wiec wywołał mały szok, że piwo moze być takie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2017-09-24 12:42:49
Kolor ciemny bursztyn. Piana się tworzy ale znika jednak po paru minutach. Drobny lacing. W zapachu sam banan który ładnie pachnie. W smaku smakuje podobnie jak Cornelius bananowy tyle że tam jest pszeniczne piwo a tu słód jęczmienny. Wg mnie w smaku nie było goryczki i piło się jak radlera jak dla mnie. Ogólnie fajna ciekawostka , dobre jest na popite albo dla kobiet. Mogło by być w nim więcej piwa widocznie w mojej butelce był sam banan.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-05-02 17:56:13
Zapach faktycznie rewelacyjny, szkoda że w smaku nie ma tych bananów, goryczka zabija smak piwa. Ogólnie piwo jak piwo nic szczególnego do obiadu można wypić. Cena 11zl troszkę duża.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2015-11-28 21:18:06
Piana znikoma, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, słaby lacing, czyli generalnie coś tam jest, ale niewiele. Barwa bardzo ładna ciemna bursztynowa, piwo jest klarowne i przejrzyste. W zapachu faktycznie występują przyjemne bananowe akcenty, przykrywające całą resztę aromatów to znaczy chlebowe sprawy. W smaku banan(nieźle sfermentowany) występuje już tylko w tle, gdzieś tam daleko na podniebieniu, niezła goryczka, cytrusy, ciasteczka, jak to w ale, dobra kontra słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Wellsa, etykieta bardzo pomysłowa, piwo wkomponowane w skórkę od banana. Jednak za taką cene(okolo 11 złotych) oczekiwalbym czegoś więcej, poprawne Ale, banany i owszem, choć mocno sfermentowane, mocno wyczuwalne jedynie w zapachu, w smaku pozostają postacią zdecydowanie drugoplanową. Jestem w stanie dać 6 z plusikiem za tą ciekawostkę smakową.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010