Węgrzce Wielkie Samotny Wilk
Węgrzce Wielkie Samotny Wilk
Węgrzce Wielkie Samotny Wilk
% alk. 8.5
Blg 21.0
brak koduaddbarcode

Samotny Wilk w stylu Russian Imperial Stout to długo leżakowane, ciemne i gęste piwo pełne aromatów kawy i czekolady. Piwo pierwotnie warzone było w Wielkiej Brytanii, a potem transportowane do Rosji gdzie zdobyło dużą popularność, stąd jego nazwa. Nasze piwa powstają w całkowicie naturalny sposób - są niefiltrowane, niepasteryzowane, refermentowane i leżakowane w butelce. Osad na dnie jest efektem powtórnej fermentacji - dzięki tej historycznej metodzie piwo nie tylko zachowuje dłużej świeżość, ale zyskuje głębszy smak i nagazowanie.
Dodał: rogullo - 2017-02-10 17:20:21

oceny Oceny

Użytkownicy 3,5 / ilość: 2
Goście 1,5 / ilość: 4
średnia2,17 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Beer-o-feel
starstarstarstarstar

2017-08-03 22:09:05
NIETZSCHE - ok , dzięki za info. I faktycznie nawet dobra warka d**y nie urywa (przynajmniej na wejściu) :)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Beer-o-feel
starstarstarstarstar

2017-08-03 20:48:18
Warka z terminem 23.10.2017. Kapsel czarny golas , etykieta stonowana, ładna ale nie rzucająca się w oczy. Aromat z butelki to drożdże, słód, trochę ciemnego pieczywa. Barwa ciemno brunatna, mało klarowne, piana beżowa o drobnych oczkach pozostawia skromny lacing. Aromat ze szkła czekolada, pieczywo z fajną nutą alkoholową. Wysycenie niskie do średniego. Każdy łyk w smaku ma na początku trochę kawy i słodycz ciasta szybko zastępowany niewielką ale wyraźną czekoladową goryczką, która z kolei wraca do słodyczy ale już takiej mdłej, nieokreślonej. Po podgrzaniu w dłoni do aromatu doszły nuty rodzynek a w smaku mocniej zaznaczył się alkohol. O dziwo jak na RISa piwo dośc pijalne i bez specjalnej głębi i wcale nie gęste oraz nie urzekające aromatami więc trochę czego innego oczekiwałem. Podsumowując bliżej mu do porteru niż do risa ale nie odrzuca i pije się go z przyjemnością. Opinia NIETZSHE-go, iż jest to zakażone, skwaśniałe g***o, do kibla, w mojej butelce się nie potwierdziło a przewiduję, że to ta sama warka. Może jego butelka więcej przeszła w transporcie i przechowywaniu???
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-08-03 21:57:01
Nie, nie ta sama warka, pijesz drugą, pierwszej, tego buraczanego browaru, pierwotnie nie oceniałem. Stwierdziłem, ok, zepsuta (możesz zerknąć na oceny w necie z zeszłego i początku tego roku - piwo było zakażone i skwaśniałe - nie ma innych ocen) nawet nie chce mi się oceniać. Normalny browar by przeprosił, wiesz, sam wieszam psy czasem na Doctor Brew, ale potrafią się zachować, jak wypuszczą coś np. wybuchowego, zepsutego etc. np. przeprosić klientów, ale to nie w stylu Węgrzec. Ok, młodzi, na dorobku, żal wylać warkę, lepiej gniota wypuścić w rynek i nie powtarzasz go pod taką nazwą (nie oni pierwsi wypuścili gniota, choć oni pierwsi wypuścili piwo zepsute i nie ściągnęli go z rynku), nazywasz Kulawy Wilk, Czerwony Wilk etc. Cieszę się, że twoja warka jest przynajmniej średnia, tak jak wszystkie wypusty Węgrzec, które nie są zepsute ;)
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 2 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-07-12 00:46:16
Normalnemu browarowi byłoby wstyd, wycofałby warkę ze sprzedaży, przeprosił, ale nie Węgrzce, sprzedali skwaśniałe g*wno, zakażone, nadające się tylko do kibla i... pod tą nazwą uwarzyli kolejne. Gratulacje :D
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 2 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.