Watra Marcowe
Watra Marcowe
Watra Marcowe
% alk. 4.7
Blg 12.5
brak koduaddbarcode
cena: 8 zł

Piwo warzone w Browarze Watra w Zakopanem. Znane jako Märzen, od 1842 stało się typowo wiedeńskim piwem, słynnym z czerwonawego koloru. My do jego produkcji zastosowaliśmy większą niż powszechna ilość słodu karmelowego, dzięki czemu nadaliśmy mu wyjątkowo delikatny, lekko słodkawy i aromatyczny smak karmelu. W efekcie ten gatunek nadaje się jak żaden inny na sekretne, kobiece ploteczki. Ten fakt nie dziwi, zwłaszcza że trunek znany na świecie jako Vienna-Red, słynie z pożądania, jakie budzi u płci pięknej.
Dodał: til - 2015-09-04 08:44:47

oceny Oceny

Użytkownicy 6,33 / ilość: 18
Goście 8 / ilość: 3
średnia6,57 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
matiwi
starstarstarstarstar

2019-04-25 20:22:14
Pożądane piwo z Zakopanego. Ciekawie gładkie w odbiorze. Lekka goryczka i kwasowość dobrze współgra z słodyczą. Trochę mało marcowe, mogłoby być bardziej karmelowe, ale jest ok.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Whteer
starstarstarstar

2018-02-06 13:56:42
Piana ładna ,drobnopęcherzykowa. Barwa taka ciemnozłota ,lekko mętne ale przejrzyste.
Zapach słodowo-karmelowy.
W smaku lekko karmelowe ,może lekko słodkawe. Goryczka niezbyt wysoka ale przyjemna.
Warka 20.02.2018.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
nocą_po
starstarstarstarstar

2017-02-11 09:02:31
Na prawdę udane piwo spróbowane pierwszy raz podczas wyjazdu do \"Zakopca\". Dość wyczuwalna ale nad wyraz znośna słodycz. Goryczki w zasadzie brak jednak nie jest to w tym przypadku wadą tego trunku. Jest tam też aromat czegoś trudnego do zdefiniowania. Z całej naszej ekipy w Zakopanem nikt nie był w stanie znaleźć dobrego porównania. niech więc to \"coś\" będzie zachętą do spróbowania podczas urlopu w Tatrach.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-11-05 11:09:17
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, ciekawy lacing zostaje na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, dość klarowne i przejrzyste, delikatnie tylko zmętnione. W zapachu nuty zbożowe, karmelowe i oczywiście słodowe. W smaku słodziutkie z karmelowym i zbożowym posmakiem utrzymującym się na podniebieniu, dobra kontra kwaskowa, goryczka raczej subtelna, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel zwykły srebrny, etykiety brak, jest za to górska grafika na butelce. Warka 20.11.2016. Świeże, marcowe piwo od Watry, brakuje mu może trochę więcej ciała i polotu, ale jest solidne i całkiem smaczne. Nie wychodzi jednak ponad pewien pułap, dlatego nie jestem w stanie dać więcej niż 6, jest karmelowo, znośnie marcowo. Było to moje ostatnie piwo z browaru Watra, ani mnie nie zachwycił ani nie zniechęcił, mają w swojej ofercie świeże i nienajgorsze wyroby, aczkolwiek cena za nie mogłaby być trochę niższa.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.