Waszczukowe RIS z Puszczy
Waszczukowe RIS z Puszczy
Waszczukowe RIS z Puszczy
% alk. 9.0
Blg 23.0
5905669897457addbarcode

Uwarzone przez Browar Waszczukowe.
Nasz rosyjski, imperialny stout po pół roku leżakowania cechuje się aromatem ciemnej czekolady oraz suszonych, czerwonych owoców. Złożony profil smakowy, głównie kawowo-czekoladowy daje efekt pełności i oleistości. Palone słody nadają wyraźnej goryczy oraz czarnej barwy z brązowymi refleksami.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słody (jęczmienny, owsiany, pszeniczny czekoladowy, brown), jęczmień palony, chmiel Marynka, drożdże piwowarskie.
Dodał: Barcelonismo - 2020-09-01 14:04:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 8 / ilość: 1
średnia6,8 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-03-22 21:06:16
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W nuty palone, prażone klimaty, karmel, suszone owoce, garść orzechów, czekolada deserowa, mniej kawy. W smaku całkiem pełne, palone z ciekawą goryczką oraz kontrą kwaskową, prażony finisz, zadowalająca ilość ciała, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, suszone  czerwone owoce, karmel, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Waszczukowe, etykieta w bordowej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 22.03.2022. Jak na Waszczukowe to super robota. Pełny, palony RIS. Po ociepleniu nieco za bardzo wchodzi goryczka i kwaskowość stąd całokształt oceniam na 7 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-10-25 01:39:18
Poprawny. Odrobinę za mocno palony. Alkohol świetnie ukryty. D**y nie urywa.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.