zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Waszczukowe Klitoria Tarnateńska
Waszczukowe Klitoria Tarnateńska
Waszczukowe Klitoria Tarnateńska
% alk. 5.5
Blg 14.0
5905669897181addbarcode
ulubione: 2


Uwarzone przez Browar Waszczukowe.
Świat baśni, magii i marzeń jest skrycie połączony z naszym codziennym życiem. Wystarczy tylko delikatnie odsłonić ciężką, atłasową kotarę normalności by zanurzyć się w cudownej krainie wyobraźni.
Przed Wami ukryty świat baśni Browaru Waszczukowe. Nasza najnowsza seria piw magicznych i wyjątkowych stworzonych razem z Natalia Jura - NaNa.
Klitoria Tarnateńska to prawdziwa, rzadko spotykana i tajemnicza Blue AIPA o pięknej, głęboko turkusowej barwie. Wszystko dzięki suszonym kwiatom klitorii, które płynnie oddają swój kolor. Jeśli zaś chodzi o smak i aromat, to tutaj pole do popisu pozostawiliśmy chmielom Citra i Centennial, a dzięki przyjemnej fermentacji otrzymaliśmy delikatne nuty ananasowo-brzoskwiniowe.
Jednym słowem... Bajka.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-12 12:46:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 17
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia 7,05/10 / ilość: 19

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2019-02-15 20:55:06
Niestety po raz pierwszy zawiodłem się na piwie od Waszczukow. Dużo sobie po nim obiecywałem, bo zarówno Ruda Maruda jak i Figlarna Bożena to rewelacyjne piwa. Kolor Klitorii raczej zniechęca do picia, smak jak na AIPA pozostawia wiele do życzenia. Smakowo da się wypić ale ... dla mnie totalne rozczarowanie. Ocena: 3 / 10
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2019-01-11 17:32:35
To piwo jest niczym innym jak lekko rozwodniona apia. Chwyt na niebieskie piwo które nawet niebieskie nie jest
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-08-29 19:28:12
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa nietypowa dla piwa ciemniejsza granatowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty kwiatowe, żywiczne i karmelowe klimaty, coś z ziołowości, podbudowa słodowa. W smaku ciekawe ziołowo-kwiatowe akcenty, goryczka lekko zalegająca, słabsza kontra kwaskowa, sporo żywicy i karmelu, mało natomiast cytrusowych nut, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Waszczukowe, etykieta świetnie wykonana graficznie graficznie, bajkowa tematyka, w miarę dobrze opisana. Warka 08.07.2019. AIPA o nietypowym kolorze i mniej nietypowym smaku, choć pewne nowości w postaci kwiatowych i ziołowych aromatów da się wyczuć. Solidna orzeźwiająca pozycja, już abstrahując od barwy, jest to po prostu smaczna AIPA, choć wolałbym więcej cytrusów kosztem żywicy i karmelu... 7 z minusem powinno być sprawiedliwą oceną dla tego wyrobu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010