Waszczukowe Bezlitosna Sosna
Waszczukowe Bezlitosna Sosna
Waszczukowe Bezlitosna Sosna
% alk. 2.0
Blg 8.5
5905669897365addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Waszczukowe.
Beerbrownicy z Czarnej Białostockiej przedstawiają dla Wasbkraetury limitowane.
Puszcza Knyszyńska jest matecznikiem drzew rozmaitych i ostoją kunsztu bimbrownictwa. Będąc tako pozawczoraj z brejdakiem u znajomego na bagnach, naszła nas myśl coby i nasze wyroby pędem sosny przyozdobić. Niewiele myśląc i będąc w natchnieniu, nachetaliśmy pędów sosnowych i urodziła się Bezlitosna Sosna.
Jasne owsiane piwo, kwaśne, ze słodką, mleczną nutą. Żywiczne i cytrusowe, pachnące młodą sosną, orzeźwi i ochłodzi w letnie upały.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (jęczmienny, pszeniczny, owsiany), laktoza, chmiel Simcoe, pędy sosny, drożdże, bakterie kwasu mlekowego.
Polecana temperatura serwowania to 6-7°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-07-29 11:32:21

oceny Oceny

Użytkownicy 8,75 / ilość: 4
Goście 1 / ilość: 1
średnia 7,2/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-02-04 22:07:42
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa idąca w stronę białego, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty cytrusowe, żywiczny oraz sosnowy aromat, czuć lekki mleczny kwasek. W smaku kwasek nabiera na sile, jest świeżo i cytrynowo z subtelnym sosnowym finiszem, jak na ekstrakt i woltaż mamy całkiem dużo ciała, w tle żywica, mleczność, gładka tekstura, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Waszczukowe, etykieta naprawdę świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 02.04.2020. Coś innego, świeżego, orzeźwiającego i przede wszystkim smacznego. Mimo że degustowane w zimę, potrafię docenić walory tej hybrydy soura z hooppy alem. Niby tylko 2% a aromat konkretny, to lubię, ode mnie 7 ze sporym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010