Wąsosz Miodowo Malinowe
Wąsosz Miodowo Malinowe
Wąsosz Miodowo Malinowe
% alk. 5.2
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browary Regionalne Wąsosz, z miejscowości Wąsosz leżącej blisko Częstochowy. Niepasteryzowane i niefiltrowane, jasne piwo o smaku miodowo-malinowym. Połączyliśmy dla Ciebie smak tradycyjnego piwa, świeżych malin i miodu gryczanego. Niepowtarzalna kompozycja sprawi, że nasz smakołyk szybko podbije Twoje serce i podniebienie.

Skład: woda; słody: Pilzneński, Karmelowy; chmiel; drożdże; sok
malinowy; miód gryczany; naturalny aromat malinowy.

Barwa bursztynowa, mocno zmętniona o rubinowym odcieniu. Na dnie butelki dużo osadu drożdżowego. Piana biała, po nalaniu jedynie skromna obwódka i gruboziarniste wyspy gromadzące się po jednej stronie. Po paru minutach pozostaje tylko pierścień, który zupełnie zanika po jednej stronie. Aromat wyraźny, naturalny i mocno słodki sok malinowy. W oddali można doszukać się subtelnej nuty miodu. W smaku gładkie, mocno wyczuwalne maliny z umiarkowanym słodkim posmakiem pochodzącym od miodu oraz delikatną, owocową goryczką na finiszu. Nasycenie dwutlenkiem węgla niskie, dobrze podkreśla deserowy profil piwa.
Dodał: Stacher93 - 2014-10-14 12:47:10

oceny Oceny

Użytkownicy 6,13 / ilość: 23
Goście 7,26 / ilość: 19
średnia 6,64/10 / ilość: 42

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-09-11 23:33:44
Wygląd: kolor ciemny bursztyn z czerwonawymi refleksami, piana to nie to, do czego Wąsosz przyzwyczaja, grubo pęcherzykowa, nietrwała, lacing zerowy
Zapach: Landryna, sztuczny aromat amlinowy, miodu zero
Smak: Na plus to, że piwo nie jest słodkim ulepkiem jak inne z Wąsosza z sokiem, wyraźna goryczka, która spotyka się z kwaśną maliną, ten sok malinowy raczej nie był dosładzany, piwo jest wyraźnie kwaskowe, daleki miód gryczany, dużo go nie użyto.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2016-05-05 22:41:31
Barwa ladna Grejpfrutowa w zapachu czuc tylko maline bo miodu wcale nie czuje w smaku wyraznie wyczuwalna malina miodu bardzo malo goryczka wystepuje ale piwo jest jakies takie nijakie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-05-05 22:18:53
Barwa Rozowego Grejpfruta w zapachu wyczulem tylko maline miod slabo wyczuwalny bardzo slabo w smaku rowniez wiecej czuc maliny niz miodu goryczka wystepuje ale niestety jest tez chemiczny posmak ktory psuje
smak ogolnie piwo dobre ale to nie jest moj typ.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2015-02-13 21:50:48
Piana mizerna, delikatnie okalająca ścianki szklanki i z małą wysepką na środku, barwa ciekawa grapefruitowa, nieprzejrzyste z wyraźnie widocznymi, niezbyt dobrze się prezentującymi czarnymi drobinkami, nie mam pojęcia czego. Zapach miły, malinowy, tylko czasami czuć miód. W smaku jest słodkie, lecz po chwili występuje przyjemna dla podniebienia goryczka, niestety wyczuwam w tymi piwie chemiczny posmak, który z czasem przeszkadza w degustacji, wysycenie na niskim poziomie, na koniec ujawnia się słaby alkoholowy akcent... generalnie po takim browarze jak Wąsosz spodziewałem się czegoś lepszego, kapsel zwykły złoty, etykieta nic specjalnego, niestety... tylko piąteczka ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010