Wąsosz Lulu Sour Marakuja
Wąsosz Lulu Sour Marakuja
Wąsosz Lulu Sour Marakuja
% alk. 4.4
5902448150291addbarcode
ulubione: 2

Piwo jasne, lekko kwaśne, z dodatkiem soku z marakui. Pasteryzowane, niefiltrowane.

Skład: Woda; Słody: jęczmienne (pilzneński, monachijski), płatki owsiane; Chmiel: Sybilla; Drożdże Belle Saison; Dodatki: pulpa z owoców marakui, bakterie Lactobacillus Helveticus. Butelka 0,5l, kapsel biały golas, cena 8zł
Dodał: jover - 2017-08-01 08:59:46

oceny Oceny

Użytkownicy 6,37 / ilość: 19
Goście 3 / ilość: 1
średnia6,2 / ilość: 20

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
venom1349
starstarstar

2018-01-15 18:54:18
W zapachu z butli gazowało kwasem. Z szkła zdecydowanie wyczuwalna marakuja, lekka słodycz i mleko. Przy pierwszym łyku kwas,kwas i kwas ! Dalej, trochę lepiej, wyczuwalna słodycz z zasypu, w tle jest tyćka przyjemnej gorvczyki. Ten styl to nie moja bajka, ale polecam spróbować, w gorący lipcowy dzień ! Ps. Kwas na koniec aż szczypie w zęby :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar

2017-12-24 15:25:41
Warka do 01-06-18
Wygląd. Barwa ciemnozłota, piwo zmętnione. Piana niezbyt obfita, momentalnie redukuje się do zera bez śladu na szkle.
W aromacie na pierwszym planie wyraźna marakuja, z dodatkiem ciasteczkowej słodyczy. Wyraźnie, ale ubogo, jednowymiarowo. Nie wyczułem zupełnie nut dzikich, ani przyprawowych.
W smaku ostro pojechali, bez kompromisu. Kwas mlekowy o posmaku marakuji. Brak jakiejkolwiek słodyczy. Czy goryczka jest, ciężko stwierdzić, ponieważ mocno ściągający, taninowy finisz zaburza odczucia. Wysycenie niskie, piwo nie jest wodniste, czuć pełnię, ale jest ona bardziej sokowa, owocowa niż słodowa.
Ciekawe piwo, jednak odrobinę zbyt jednowymiarowe.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-12-21 13:24:08
zapach marakuja, wysycenie nie wiem... na początku wydawało się niskie potem średnie, kwas jest, czuć go w żołądku, cierpkie, słone i goryczkowe na finiszu, nie zalegające, wchodzi na hejnał, ogólnie mogło by być bardziej kwaśne na końcu a mniej słone, chyba ten kwas jest tak lekko specjalnie zrobiony, cena 8zł
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-10-05 23:05:33
Piana praktycznie żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, wobec czego nie doświadczymy tutaj lacingu. Barwa jaśniejsza pomarańczowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu owocowe nuty marakui, lekki mleczny akcent, podbudowa słodowa. W smaku kwasik jest już bardzo konkretny, marakuja stanowi wyłącznie tło, słaba kontra słodowa, goryczki brak, kwas długo gości na naszym podniebieniu, nie dając dojść do głosu innym posmakom, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta świetnie wykonana graficznie, jest barwnie, kolorowo, przyciąga wzrok na półce sklepowej, w miarę dobrze opisana. Warka 01.06.2018. Niezgorszy kwas od Wąsosza, nie wiem czy akurat marakuja jest tu dobrze pasującym dodatkiem, ale oprócz delikatnego posmaku nie odgrywa większej roli. Orzeźwiający sour, lekko wykrzywiający buzię, lecz nie wybitny, trudny do zapamiętania. Ciekawa próba, aczkolwiek nie trafiająca do końca w moje gusta smakowe, a natężenie kwasu mocno obniża pijalność. 6 jestem w stanie zaoferować i nic ponadto.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.