Warsztat Piwowarski Razem na Życie
Warsztat Piwowarski Razem na Życie
Warsztat Piwowarski Razem na Życie
% alk. 5.9
Blg 14.0
5906874988046addbarcode

Piwo górnej fermentacji o bursztynowym kolorze, pełne, treściwe, a jednocześnie orzeźwiające. Takie efekty daje słód żytni, który nadaje ton w tym piwie, a drożdże* dodatkowo od siebie dorzuciły aromat świeżo obranego banana.
*piwa żytnie (roggenbier) są najczęściej poddane fermentacji przy użyciu takich samych drożdży, jak piwa pszeniczne typu niemieckiego (weizenbier).
Składniki: woda, słody jęczmienne: wiedeński, pilzneński, karmelowy, czekoladowy, słód żytni, chmiel, drożdże.
Słody ze Słodowni Viking Malt w Strzegomiu.
Dodał: Shinodin - 2017-11-23 11:45:12

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 6 / ilość: 1
średnia5,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-11-04 20:08:26
Z początku drobna piana. Po krótkiej chwili, zaczęła się powoli dziurawić w średnie pęcherze. Utrzymująca się nieco dłużej. Lacing widoczny w postaci małych, bardzo drobnych kleksów. Barwa piwa w odcieniu bursztynowym - zmętniona. W aromacie karmel, chlebowe powiewy oraz zboże. W smaku typowo chlebowe, ze zbożowym dopełnieniem... Podsumowując, jak dla mnie bardzo słabo, nie moja bajka, nie to wysycenie, nie ten smak... Kiepski wyrób, nie mój gatunek.
Wysycenie: niskie
Warka do: 10.11.2019
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-11-29 17:35:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw pszenicznych czyli banany, goździki i drożdże, skórka chlebowa, zbożowe klimaty oraz podbudowa słodowa. W smaku mocno goździkowe i bananowe oraz niestety alkoholowe, każdy kolejny łyk to solidna alkoholowa, nieprzyjemna nuta, chlebowe posmaki gdzieś w tle, dobra kontra kwaskowa, goryczka iluzoryczna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w mdłym kolorze z ciemno różową graficzną wstawką, w miarę dobrze opisana. Warka 30.01.2018. Nie wyszedł im ten roggenbier, wybitnie goździkowy i bananowy, a ponadto ten alkohol...psuje całe dobre wrażenie. Ledwo wymęczyłem całą butelkę, zdecydowanie jedno ze słabszych piw żytnich jakie miałem okazję próbować. Nie ułożone i ciężkie. Dam 5 z plusem, na więcej w mojej opinii na pewno nie zasługuje.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.