Warsztat Piwowarski Napalona Szycha
Warsztat Piwowarski Napalona Szycha
Warsztat Piwowarski Napalona Szycha
% alk. 6.0
Blg 16.0
5906874988107addbarcode

Mocniejsza wersja stouta z dodatkiem amerykańskiego chmielu Cascade do leżakowania. Rozgrzewająca czekolada z kawą okraszona świeżym chmielowym aromatem.
Dodał: Shinodin - 2017-11-20 13:04:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-11-29 14:49:34
Piana beżowa, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty czekoladowe i kawowe, palone akcenty, karmel, podbudowa słodowa, a w tle cytrusy. W smaku cytrusy wyczuwalne już zdecydowanie wyraźniej, nadające intensywnej lekko zalegającej goryczki, kawa i czekolada utrzymują się na podniebieniu, dobra kontra kwaskowa, żywica i iglaste posmaki jako aftertaste połączony z palonością, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w nijakim kolorze, z fioletowym akcentem graficznym, w miarę dobrze opisana. Warka 08.11.2017. Bardzo aromatyczny American FES, potrzymałem go prawie miesiąc po terminie i efekt jest doprawdy interesujący. Chmiel Cascade robi tutaj dużo dobrego, cytrusy łączą się harmonijnie z palonością, kawą oraz czekoladą. Podkręcony FES to zdecydowanie moje klimaty, a podchodziłem do niego sceptycznie mając w pamięci wcześniejsze spróbowane wyroby Warsztatu Piwowarskiego. Napalona Szycha podwyższa ocenę tegoż browaru, póki co najlepszy produkt z ich stajni, który ocenię na mocną 7. Do powolnej degustacji.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.