Warburger Pils
Warburger Pils
Warburger Pils
% alk. 4.8
Blg 11.0
4022593110214addbarcode

Uwarzone przez niemiecki Warburger Brauerei.
Klasyk wszechczasów z wyczuwalną, zdecydowaną goryczą typową dla wybitnych pilsów.Szlachetne chmielenie i jedwabisty smak powodują, że piwo jest wyjątkowe. Aksamitna piana zdobi każdą szklankę oznaczając najwyższą jakość.
Dodał: Barcelonismo - 2017-10-19 17:14:23

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 5
Goście 9 / ilość: 1
średnia 6,5/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-10 13:36:38
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty wybitnie słodowe, zbożowe klimaty, lekka landrynka. W smaku, kwaskowe, niewyraźne, chmielowe, wonie, iluzoryczna goryczka o profilu ziołowym, dużo słodowości, mało ciała, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od niemieckiego browaru, etykieta elegancka w złoto niebieskiej kolorystyce, klasyczna niemiecka robota. Warka 03.2018. Jak na niemieckie warunki, to przeciętny pils, mało treściwy, bez głębi smaku. Pijalność, ale i wodnistość stoją na wysokim poziomie. Generalnie reasumując jakość raczej nieadekwatna do ceny w granicach 5-6 złotych. Mogę zaproponować maksymalnie 5 z plusikiem, smakuje jak polski koncern w wydaniu Premium z zadatkiem na coś więcej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-02-01 22:53:49
Wygląd: Kolor złocisty, lekko nieklarowne, ładna piana, jakiś lacing
Zapach: chmielowy, lekko siarkowy, maślany tost
Smak: Jest masełko ewidentne, które ugładza to piwa, ale że wysycenie jest strasznie niskie (to jego największa wada), to powoduje, że jest trochę mdłe w obiorze, bardzo fajnie chmielowe aromatycznie, lekko kwiatowo, trochę chlebowe, delikatnie siarkowe, goryczka wyczuwalna, całkiem ok.,
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010