Waissburg Hop
Waissburg Hop
Waissburg Hop

Lekkie jasne piwo, w którego składzie można znaleźć trzy odmiany niemieckich chmielów, mające nadać subtelne trawiasto-kwiatowe nuty i powściągliwą goryczkę (info ze strony producenta).
Dodał: Borsuk77 - 2021-07-01 12:22:08

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2021-07-01 01:12:25
Piwo kupione w Sanoku (w delikatesach Alta). Ciekawostka, że na właśnie otworzonym piwie widnieje inna zawartość alkoholu niż na stronie producenta (mniej o całe 0,1%). Zielona etykieta, takaż butelka, czyli pisowe podejście, grożące skunksem. Data do 22.09.2021.

Wygląd - średnie wysycenie, klarowne, kolor ciemnej słomki, piana mizerna, ale jest. Aromat - kwiaty, trochę multiwitaminy i octu, poza tym nieco słodu - albo piwo wadliwe, albo rzeczywiście tak pachną nowofalowe niemieckie chmiele. Smak - trochę słodu, potem kwiaty, multiwitamina i ocet - bardziej to się kojarzy z witbierem niż niemieckim pilsem (nawet nowofalowym).

Owszem, jest jak najbardziej do przechylenia, ale nie wydaje się, żeby w tej partii poszło wszystko zgodnie z planem. Za dużo się dzieje, jak na pilsa.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.