Wagabunda Are You Nutts?
Wagabunda Are You Nutts?
Wagabunda Are You Nutts?
% alk. 5.0
Blg 13.0
brak koduaddbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Wagabunda z Niechlowa (powiat górowski, województwo dolnośląskie).

Are you nutts? - to nasza interpretacja Brown Ale. Piwa naszym zdaniem idealnego na jesienne wieczory, w sam raz by napić się go z gronie dobrych znajomych. Dzięki użyciu specjalnych słodów, piwo obfituje w aromaty i smaki czekoladowe, karmelowe, czasem przywodzące na myśl orzechy. By podbić ten ostatni, leżakowaliśmy je przez kilka tygodni na orzechach laskowych.
Dodał: Piwosz92 - 2018-10-28 10:50:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-10-30 06:37:42
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła . Barwa jaśniejsza brązowa, dość mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu aromat orzechów laskowych, karmelowe klimaty, subtelne akcenty toffi, zbożowość, podbudowa słodowa . W smaku dominują ciasteczka i biszkopty, orzechy nadal aktualne choć jakby na drugim planie, sporo karmelu goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, piwo jest nieco wodniste, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane na warszawskim festiwalu piwa prosto z nalewaka, więc nie ocenię kapsla ani etykiety, nie podam również warki. Moje pierwsze spotkanie z browarem Wagabunda. Ciekawy Brown Ale, choć gdyby nie orzechy laskowe nie byłoby tak kolorowo, a wszystko przez małą treściwość i brak większej głębi smaku. Mocne 6 z plusem na zachętę to wszystko co mogę zaproponować na ten czas.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.