Volfas Engelman Nealkoholinis Alus Blanche Izotoninis Kvietinis
Volfas Engelman Nealkoholinis Alus Blanche Izotoninis Kvietinis
Volfas Engelman Nealkoholinis Alus Blanche Izotoninis Kvietinis
% alk. 0.0
4770301234836addbarcode
ulubione: 1

Izotoniczne, bezalkoholowe piwo pszeniczne uwarzone przez litewski browar Volfas Engelman z Kowna.

Składniki: woda, słód pszeniczny, słód jęczmienny, słód karmelowy, ekstrakty roślinne, chmiel, ekstrakt chmielu, naturalny aromat
Dostępne w puszkach o pojemności 568 ml.
Dodał: Kindi - 2020-11-11 18:56:42

oceny Oceny

Użytkownicy 5,57 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,57 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2022-07-07 20:17:14
Barwa Jasno-Bursztynowa Mętne Nie Do Końca Klarowne.

W Aromacie Pszenica Słodkie Owoce Cytrusowe Troszkę Karmelu i Delikatna Brzeczka w Tle.

W Smaku Pszeniczno-Słodowe Lekko Kwaskowe Podobnie Jak i w Aromacie Są Też Cytrusy i Trochę Karmelu Goryczka Niska o Ziołowym Profilu Wysycenie Na Średnim Poziomie.

Pozytywne Zaskoczenie Bardzo Dobre Piwo Orzeźwiające z Delikatną Goryczką Brzeczka Bardzo Dobrze Ukryta Nie Ma Się Tu Do Czego Przyczepić. :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-04-23 22:26:08
Zaskakujące dobre piwo. Mimo bogatej piwnej tradycji Litwini eksportują koncernówki, których Browar Engelman jest przedstawicielem. Jednak ich bezalkoholowe blanche jest bardzo ciekawe. Dodatek słodu karmelowego do pszenicy spowodował, że nie jest to kolejny witbier, a bardzo ciekawa propozycja, której na rynku jeszcze nie było. Jest też goryczka i taki specyficzny aromat, który kojarzy mi się z fermentacją alkoholową. Polecam
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-12-17 21:45:40
Ciemno pomarańczowy kolor, mętne. Piana ładna, drobnoziarnista, tylko mogłaby być bardziej trwała. W aromacie cytrusy i lekka brzeczka. W smaku lekko kwaskowe, czuć zalegającą ziołową gorycz, ale jest też lekka kwaskowość. Bardzo pijalne, czuć, że piwo jest ultra lekkie, ale nie można powiedzieć, że jest puste. Jest nieźle jak na ten rodzaj. Pije się z przyjemnością, pozytywne zaskoczenie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 5, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.