Vibrant Forest Kaleidoscope
Vibrant Forest Kaleidoscope
Vibrant Forest Kaleidoscope
% alk. 6.5
IBU 65
0637405167467addbarcode

IPA z brytyjskiego Vibrant Forest Brewery z Hampshire.

Kalejdoskop. IPA w stylu wielkich pionierskich IPA z północno-zachodniej części Ameryki. To nasze flagowe piwo, które jest naszym ulubionym od samego początku, od pierwszych dni Vibrant Forest. Spodziewaj się masywnego aromatu cytrusów i sosny z natychmiastową mocną goryczką połączoną ze wspaniałymi smakami cytrusów i owoców tropikalnych.

Mandarynka, grejpfrut, mango, marakuja i melon zderzają się na podniebieniu w potopie smaku. Wykończenie to soczysta chmielowa goryczka, która rozgrzewa język długo po tym, jak to piwo wypowie się po raz ostatni. - opis producenta.
Dodał: nietzsche - 2019-10-04 17:28:13

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-10-02 23:53:45
Wygląd: wręcz mlecznie nieprzejrzyste, pomarańczowe, dziwna piana, bo mieszana, grubo pęcherzykowa, a jednak bardzo trwała i zostawiająca sporo lacing, wygląda jak zawiesina skrobiowa.
Zapach: uderzenie multiwitaminy zaraz po otwarciu puszki, pachnie przepotężnie, owoce tropikalne, cytrusy, cebula, winogrona, żywica, naftalina, zielsko w typie geranium, melon
Smak: nachmielone jest fest, aż gryzie od chmielin, fakturę ma też niesamowitą, puszystą, soczkową i szkoda, że nie ma takiej pełni, bo były ideał, wysoka goryczka, ale trochę drażniąca, bo zalegająca i łodygowa, nie współgra za bardzo z megaowocowością tego piwa, moim zdaniem też zbyt wysokie wysycenie. Nachmielone jest na 9/10, wyrywa z butów i masakruje nasze DDH, o żenujących śmiemach w stylu THC nie wspominając. Szkoda, że reszta nie zagrała. Na plus:zero karmelu, raczej delikatna melanoidynowość i mocna zbożowość,
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.