Verzet Porters Atlanta Provision
Verzet Porters Atlanta Provision
Verzet Porters Atlanta Provision

Flamandzkie Brązowe Ale, inaczej Oud Bruin, ale w wersji jeszcze ciemniejszej niż tradycyjnie, uwarzone w kooperacji pomiędzy holenderskim Verzet a amerykańskim Porter Beer Bar z Atalanty.
Piwo w klasie grand cru (jak określa je producent).
Dzięki zwiększonej ilości ziarna (grainbill), słodów karmelowych i cukru kandyzowanego piwo to jest bardziej słodowe i mocniejsze - z opisu producenta.
Dodał: nietzsche - 2019-05-01 08:22:05

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-04-30 13:38:34
Wygląd: kolor ciemno brunatny, ładna piana, drobna, ale zbyt szybko się redukuje.
Zapach: Pachnie pięknie, ale nie jak typowy flanders, tzn. jest tu dzikość, czerwone wino, piwniczność (pleśniowość), dużo czerwonych kwaśnych owoców, ale też dużo aromatów ciemnego piwa, kawa, jak takie świeże fusy z ekspresu przelewowego, mleczna czekolada, teraz wychodzi jakiś hibiskus, może i skórka pomarańczowa, korzenność, kandyzowana wiśnia, to jest piękne we flandersach, jak one się potrafią zmieniać w trakcie degustacji
Smak: Gładkie, puszyste, kwaśne, ale umiarkowanie, tzn. pite przed chwilą gose było dużo kwaśniejsze, dużo mniej w smaku nut piwa ciemnego, została tylko kawa fusiara, zbożówka i odrobina czekolady, zdecydowanie owocowe, kwaśna pomarańcza, a raczej gorzka, takie curacao, śliwka oraz powidła z nutą karmelową, wiśnia z pestkowością, czerwona porzeczka, dziwna goryczka, pestkowo-popiołowa, piwo bardzo taniczne, ściągające, cierpkie, bardzo winne, takie trochę francuskie czerwone Bordeaux z przesuszonym korkiem, z taką nutą piwniczną, ziemistą, pleśniową. Trochę przypomina dawny kwas Theta Pinty. Jak na 9% to alkoholu nie czuć wcale. Nie jestem miłośnikiem piw kwaśnych, ale uwielbiam i doceniam złożoność flandersów.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.