Van Pur Non Alcoholic
Van Pur Non Alcoholic
Van Pur Non Alcoholic
% alk. 0.5
brak koduaddbarcode
cena: 1,99 zł

Uwarzone przez browar Van Pur, oczywiście nie ma informacji w którym dokładnie browarze należącym do spółki piwo zostało uwarzone. Jest to piwo jasne bezalkoholowe, pasteryzowane oraz filtrowane.

Składniki: woda, słód jęczmienny, ryż oraz chmiel.

Bardzo możliwe, iż piwo dostępne jest jedynie w wersji puszkowej, puszka nie jest wyprodukowana z aluminium, jest dużo cięższa niż zwykle. Na tylnej części puszki opis aż w dwunastu językach, co może świadczyć o eksportowaniu i dostępności piwa w innych krajach. Barwa słomkowa, idealnie klarowna. Piana biała, po nalaniu wysoka na ponad dwa centymetry. Uformowana z drobnych pęcherzy, które szybko zmieniają się w grube i powodują opadanie. Pozostaje niska, dziurawa warstewka z nieznacznym pierścieniem. Pozostawia grube, lecz nierówne i nietrwałe firanki na ściankach. Aromat średnio-intensywny. Słód o charakterystycznym dla piw bezalkoholowych brzeczkowo-słodkim profilu. W smaku słodowe z bardzo słodkim, landrynkowym posmakiem brzeczkowym. Poza tym piwo jest wodniste i łatwo się je pije. Nasycenie na poziomie średnio-wysokim, zwiększa pijalność piwa i lekko niweluje jego słodki smak.
Dodał: Stacher93 - 2014-12-19 11:31:24

oceny Oceny

Użytkownicy 3,33 / ilość: 3
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia5,29 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-01-07 22:47:15
Piana z początku solidna, ale bardzo szybko dziurawiąca się, gruboziarnista, zostaje jednak pod postacią drobnej otoczki, oblepia dość ładnie ścianki kufla, kolor bardzo jasny słomkowy, przejrzysty, zapach piwa bezalkoholowego, który mnie osobiście odrzuca, tu nie jest aż tak mocno wyczuwalny. Smak niestety, to co zawsze, słodkie coś, z charakterystycznym posmakiem, który w ogóle mi nie smakuje. Dodatkowo w tym \"piwie\" czuć jeszcze lekki metaliczny aromat, jedynym \"atutem\" zdaje się być to, że jest bardzo delikatne i aż tak mnie nie drażni przy piciu jak reszta próbowanych piw bezalkoholowych. Moje ocena to 3+.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-12-20 00:32:49
Kumpel wyczaił w Tesco, kupił dla statystyki.Zapewne piłem je już jako Edelmeister Free.Przyznam, iż czasem mam ochotę na ten specyficzny, niespotykany posmak piwa bezalkoholowego.Taki słodzik, brzęczka i sztuczny słód.Gdzieś co jakiś czas nachodzi mnie ochota na takie produkty.Interpretacja z Van Pura była bardzo słodka, gdybym faktycznie nie mógł pić alkoholu, co jakiś czas wypiłbym sobie taki produkt piwopodobny.Na plus ładny wzór puszki, więcej spostrzeżeń z picia w opisie piwa.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.