Jesteś w

Czy wiesz, że...

Cerveceria Polar-Malterias Unidas z chilijskiego miasta Punta Arenas to browar położony najbliżej bieguna południowego. Natomiast najbliżej bieguna północnego działa browar Immiaq z Grenlandii.

Najnowsze komentarze

Funky Fluid Loonyawatar
ArdianK
starstarstarstarstar
Funky Fluid Loony
Dobre, aromatyczne i pijalne piwo od Funky Fluid. Goryczka średnia, przebijająca się przez owocowy klimat. Gładkie, mętne z szybko opadającą pianą. Polecam
2021-01-15 15:05:08
Żubrawatar
Gość
Żubr
za 3,50 jest ipa z piotrkowa w Eclercu :D
2021-01-15 14:11:28
Trzech Kumpli Califiaawatar
Gość
Trzech Kumpli Califia
Klasyczny West Coast. Jest owocowy, ale nie tak słodki jak współczesne "hejzi ipki". Warka 21/04/2021
Ocena 8/10
2021-01-15 13:43:09
Trzech Kumpli Califiaawatar
Gość
Trzech Kumpli Califia
Twoja znajomość ortografii też jest wybiUrcza ;-)
2021-01-15 12:34:38
Żubrawatar
Gość
Żubr
Nie jest żle jeżeli chodzi o smak, ale z dniem dzisiejszym u mnie w mieście cenna wzrosłą do 3zl50gr jeżeli ma sie butelke na wymianne a jeżeli się nie ma to płaci się 4 zł, troszkę przesada.
2021-01-15 12:02:01
Komes Porter Bałtyckiawatar
Gość
Komes Porter Bałtycki
Całkiem ułożony nawet świeży w stosunku do konkurencji. Wyraźnie łatwo wyczuwalne nuty kwasu chlebowe, kawy i czekolady.Dla mnie lepszy pod wieloma względami od warmińskiego.
2021-01-15 11:26:31
Desperados Redawatar
SaeD_sd_Walo
starstarstarstarstar
Desperados Red
Mocno słodki napój :)
2021-01-15 09:35:08
Somersby Sparkling Roseawatar
SaeD_sd_Walo
starstarstarstarstar
Somersby Sparkling Rose
Bardzo miłe zaskoczenie :) Smakowo wypada rewelacyjnie, czuć ten posmak wina a na końcu lekkie rozgrzanie w przełyku :) Odrobina gorzkości również się tu znajduje.
2021-01-15 09:29:20
Somersby Mango & Limeawatar
SaeD_sd_Walo
starstarstarstarstar
Somersby Mango & Lime
Dobre smakowo, smak limonki praktycznie nieodczuwalny.
2021-01-15 09:26:44
Zakładowy Cytrusy i Owoce Tropikalneawatar
Gość
Zakładowy Cytrusy i Owoce Tropikalne
Pije wiele razy z rzędu. Jest niesamowite to chyba flagowe piwo tego browaru. Najlepsza imperialnia hazy na rynku dla mnie.
2021-01-15 01:40:01
Perła Miodowaawatar
Gość
Perła Miodowa
Nie miałem pojęcia że jest wersja miodowa Perły :) Polecam każdemu nie jest słodkie przesadnie wręcz idealnie na piwo dla rozruchu :) łomża miodowa jest za słodka! Naprawdę jest moc 6% piłem i puszkę i szkło które są mniej więcej w tej samej cenie Polecam każdemu! Złotopolanin :P
2021-01-15 00:04:39
Tyskie Gronieawatar
Volvus
starstar
Tyskie Gronie
Z całym szacunkiem dla piwowarów z Tyskiego.... piękny zapach ,piana i lacing...super klar...
2021-01-14 23:59:15
Przyjazne Państwo BUHawatar
nietzsche
starstarstarstarstar
Przyjazne Państwo BUH
Oceniam "Rewolucyjne piwo kraftowe", czyli prawdopodobnie jakiś sztos, w dodatku jest na promocji za 9 zł, więc standardowa cena będzie pewnie 12 jak nie 15 zł ;)
Wygląd: mętne, piana fatalna jak z płynu do mycia naczyń, niby spora, ale w parę sekund redukuje się do zera, zerowy też lacing
Zapach: trochę skuna jest, ale więcej takiego sztucznego aromatu konopii, poza tym jabłko, nie wiem czy aldehyd octowy czy kolejny aromat, który miał je lekko upodobnić do heinekena, a raczej nawet do jakiegoś desperadosa, bo tego jabłka jest tu za dużo. DO tego dochodzi siano, kwiaty i spora dawka miodu. Nie ma niczego rewolucyjnego w tym zapachu, a jak się porówna z powszechnie dostępnymi piwami z konopiami, np. Opatem Cannabis (dostępny w Polsce za 3,60, w Czechach jeszcze tańszy) czy litewskim Cannabis Pussviesis Alus (z konopiami indyjskimi, który zalega od lat w hipermarketach), to odróżnia się wyjątkową sztucznością bijącą od aromatu. Jest też mdłe i mydlinowe. Jedyny plus to lekka nuta herbaciano-tytoniowa, ale niewiele ona zmienia w tej beznadziei.
Smak: Powiedzmy sobie uczciwie, to piwo to oszustwo, kant marketingowy. Piwo miało zawierać olejki CBD, a nie zawiera ich w ogóle. Nawet gdyby zawierało to byłoby mało rewolucyjne, bo już wypuszczono 3 polskie piwa z CBD w zeszłym roku, był to m.in. AleBrowar i Browar Tarnobrzeg. A Palikot do końca zmyślał, że je zawiera. Poza tym plótł takie bzdury:
"Do jego produkcji używamy rzadkich chmieli angielskich"
East Kent Golding i Marynka. Marynka to jest chmiel angielski? Poza tym East Kent Golding jest chmielem powszechnie dostępnym i tanim, kosztuje połowę tego co np. Citra, która na nikim już nie robi wrażenia. EKG używają nawet takie zapyziałem browary regionalne jak Pilsvar. Bzdur o drożdżach nawet nie warto komentować. "Rewolucyjne piwo kraftowe" - już wiemy, że nie rewolucyjne, ale nawet nie kraftowe, bo warzy je Tenczynek, którego złośliwi nazywają Tenszczynek, produkujący masowo wodniste lagery bez smaku za 2,5 zeta, które konkurować to mogą z korpolagerami. Ale nawet pomimo tego kantu i ściemy piwo mogłoby się obronić smakiem, ale się nie broni, smakuje jak najtańsze wypusty Tenczynka, a nawet gorzej, bo jest jeszcze bardziej wadliwe, smakuje jak zwykły pusty wodnisty lager (a to miał być ale), bardziej niż konopne to ono jest jabłkowe, obrzydliwe jabłkowe, maślane, mdłe i mydlinowe oraz miodowe w opór, tak jakby je celowo gdzies na słońcu leżakowali, żeby uzyskać dodatkowy efekt fotolizy. Piwa z konopiami są powszechnie dostępne od klikudziesięciu lat, dostaniesz je nawet w supermarkecie w Bochni i na nikim nie robią wrażenia, a to może zrobić tylko tym, że jest po prostu obrzydliwe, niepijalne, odrzucające. Jest tu taka nuta cytrynowo-korzenna, herbaciana i kwiatowa, może od EKG, ale nie zmienia ona ogólnego, fatalnego, wrażenia.
2021-01-14 23:22:02
Harpagan Witeź Hardbassuawatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
Harpagan Witeź Hardbassu
Barwa bursztynowa , zmętniona konkretnie choć nie całkowicie. Pływają jakieś syfy. Piana biała , drobna , szybko znikła i nie zostawia lacingu. W aromacie czuć ananas i wiórki kokosowe. Możliwe że zielone jabłko też , czyli utlenienie. Pewny nie jestem. Pachnie spoko , choć marakui nie czuć. Choć ja bym powiedział że połączenie ananasa i wiórek kokosa daje taki aromat który przypomina zielone jabłko. Mi się bardzo podoba ten zapach. W smaku to jest zdecydowanie za słodkie , wiem że Pastry ale nawet mi ta słodycz twarz wykrzywiło. Teraz wiem dlaczego butelka 0.33. Lubie słodkie rzeczy ale to jest powyżej mojego progu słodyczy dopuszczalnej do organizmu. Jest ananas i wiórki kokosowe dalej wyczuwalne , choć tych 20 blg nie czuć , średnie te ciało. Goryczka niska wiadomo , niski gaz. Nie czuć alko. Wiem że piwo nie najświeższe , może te zielone jabłko faktycznie jest , ciężko mi powiedzieć. Da się to pić , wiem że są ludzie którzy powiedzą że to świetne , dla mnie dobre ale więcej niż małą butelkę bym nie dał rady. Tak miało być i jest to dobre , choć nie dla mnie stworzone. Warka do 27.02.2021
2021-01-14 23:16:40
Lubicz American Pale Aleawatar
Gość
Lubicz American Pale Ale
Warka 08.03.2021 lekkie nuty cytrusowe . amerykanskie chmiele , troche karmelu ale piwo kompletnie wygazowane bez co2 przez co dam i to wysoko 5/10
2021-01-14 22:48:17
Harpagan Draka Dzikołakaawatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
Harpagan Draka Dzikołaka
Barwa złota , lekko zmętniona. Piana biała , drobna , trwała i zostawia solidny lacing. W aromacie trochę leśnych akcentów , nie tak jak w takim Forrest z Nepomucena. Cytrusy w tle , pachnie dobrze bym powiedział. Mogło by być bardziej intensywnie , takie 7 z minusem. W smaku przede wszystkim średnie ciało , mogło by być więcej. Niska goryczka , gaz średni , fajnie zbalansowane. Czuć dalej leśne akcenty , delikatne piwo , przeciwieństwo Forresta z Nepomucena który był przegięty w drugą stronę. Cytrusy w tle. Sesyjne , nawet dobre choć takie dla początkujących. Nie ma karmelu , lekko słodowe. Harpagan w końcu zrobił coś dobrego , co ostatnio piłem to było słabo. Warka do 19.10.2021 , 7 z minusem to moja ocena.
2021-01-14 22:32:31
Stu Mostów WRCLW Hefeweizenawatar
godal
star
Stu Mostów WRCLW Hefeweizen
Przyznam, że byłem rozczarowany. Barwa jak najbardziej w porządku, piwo mętne. W aromacie klasycznie goździk i banan ale moim zdaniem zdecydowanie jest go za mało. Podobnie w smaku, piwo jest mało treściwe. Być może trafiła mi się jakaś trefna butelka ale piwo według mnie jest przegazowane. Piana dość grubopęcherzykowa, a po chwili znika całkowicie. Jak na browar stu mostów, dla mnie dość słabo.
2021-01-14 22:28:10
Południe Krakowiak Nieklarownyawatar
Gość
Południe Krakowiak Nieklarowny
Piwo o czystym smaku piwa
2021-01-14 22:24:57
Kingpin Fidelityawatar
ArdianK
starstarstarstarstar
Kingpin Fidelity
Bardzo przyjemna i pijalna Double IPA. Spodziewałem się bardziej atrakcyjnego aromatu, lecz piwo nadrabia bogatym smakiem. Niewyczuwalny alkohol, świetna DIPA.
2021-01-14 21:56:17
Nepomucen & Funky Fluid Quiet Storm 3awatar
Lukasz
starstarstarstarstar
Nepomucen & Funky Fluid Quiet Storm 3
Purpurowe, nieprzejrzyste. Piana ma bardzo grube oczka i szybko znika zupełnie. Aromat bardzo złożony, jest troszkę palony, troszkę słodki, z lekką owocowy... Wyczuwam nuty korzenne i budyń czekoladowy. Smakowo dominuje kwaskowość, ale nie jest to turbo kwasior. Potem do głosu dochodzi lekka słodycz, nuty czekoladowe, palone słody gdzieś z tyłu. Kompozycja złożona, ale spójna. Ogólnie niezłe, ale żaden sztos. Wysycenie niskie, prawidłowe. Pijalność wysoka.
2021-01-14 21:50:40
ocen piwo
© ocen-piwo.pl 2017
awatar

servus124

starstarstarstarstar
(30)


(108)


(0)


(0)


(0)


(2)


dodane piwa:

wystawione oceny:

Piwa oczekujące na ocenę:

Piwa dodane do ulubionych:

Poszukiwane piwa:

Napisane komentarze:

o Faxe 10% Extra Strong
Raz wypilem wieczorkiem dwie litrowe puszki, o 5:20 trzeba bylo sie zbierac do pracy. Szef mnie odeslal do domu bo wiedzial ze nie przezyje tego dnia. W zupelnosci wystarczy jedna puszka pollitrowa.

o Carlsberg Elephant Extra Strong 10,5%
W porownaniu do czarnego Faxe to jeszcze mozna jednego strzelic, ale nie wiecej. Strasznie bije po glowie
wykonanie choruzy.pl © 2010