Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

6545


 Czy wiesz, że...

Najstarszym pubem z własnym browarem jest U Flekft w Pradze. Już w piętnastym stuleciu warzono tu piwo - najstarsze bowiem wzmianki pochodzą z 1499 roku.

Karta użytkownika - Shinodin

Statystyka

subskrybenci Osoby subskrybujące komentarze tego użytkownika: 2
Piwa dodane do katalogu: 391zobacz wszystkie
Dotychczas wystawione oceny: 1644 zobacz wszystkie oceny


Najwyżej oceniane:
Doctor Brew RIS Bourbon/Brandy Barrel Aged 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Artezan Preparat 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
BrewDog / Nøgne Ø / Mikkeller Black Tokyo* Horizon 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Petrus Aged Red 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Lindemans Faro 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Pinta Imperator Bałtycki 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
AleBrowar Hard Bride 9/10 (smak:8, zapach:8, wygląd:9)
Põhjala Must Kuld Porter 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Wrężel Tropical Imperial India Pale Ale 8/10 (smak:8, zapach:8, wygląd:8)
Jabłonowo Manufaktura Piwna Porter Podbity Śliwką 8/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:8)

Najgorzej oceniane:
Karlsquell Słodowe 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Podpiwek Konfederatów 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Fuhrmann Pils 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Połczyńskie Czarne 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Głubczyce Pils 1/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:1)
Argus Premium 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Ambrosius Free 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Clausthaler Classic 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Wrocławskie 1/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:1)
Łódzkie Grost Mocne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)


Piwa czekające na ocenę (0)

Brak

Piwa dodane do ulubionych (74)Poszukuje piw (0)

Brak

Napisane komentarze (1423)


o Kostritzer Pale Ale
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, lacing praktycznie zerowy. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, nieznacznie zmętnione. W zapachu słodkie karmelowe klimaty, subtelne cytrusowe akcenty, pewna doza zbożowości i słodowości. W smaku jest bardzo słodko, karmelowo z przełamaniem cytrusowo-pestkowym, goryczka adekwatna do stylu, delikatnie zalegająca, słabsza kontra kwaskowa, po ogrzaniu lekko wyczuwalny alkohol, karmel i jakby...biszkopt utrzymują się na podniebieniu, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel świetny, bo unikalny tylko dla tego piwa, etykieta klasyczna, elegancka, wykonana w iście niemieckim stylu. Warka 07.06.2017. Pale Ale z niemieckiego browaru to dość nietypowa rzecz, spory woltaż( aż 7%) obniża trochę pijalność tego piwa. W mojej opinii jest tu zdecydowanie za słodko, przez co nieco ciężko. Pestkowa goryczka nie zdaje do końca egzaminu. Wolę chyba bardziej standardowe wersje Pale Ale, lżejsze w odbiorze, tą butelkę musiałem wymęczyć. Kostritzer nie jest moim ulubionym niemieckim browarem i po Pale Ale to się raczej nie zmieni. 6 z minusem to moja ostateczna ocena.

o Birbant Amerikan Szejk
Piotrek z Bagien, to według mnie zdecydowany lider w tym stylu na polskim rynku.

o Wiślany & Wąsosz Gentleman Pils Warszawski Sznyt
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i nie pozostająca już pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty słodowe, drożdżowe i zbożowe akcenty. W smaku słodkie, z lekkim chemicznym posmakiem, landrynka jest obecna, słaba nie orzeźwiająca goryczka, nie najlepsza kontra kwaskowa, coś jakby drożdżowe nuty jakiś czas utrzymują się na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Wiślanego, etykieta a raczej naklejka w ponurej kolorystyce, słabo opisana, nie zachęca do zakupu. Warka 17.07.2017. Mocno przeciętny, landrynkowy pils z karmelowymi posmakami, nie do końca naturalny, ale też nie mocno chemiczny. Nie jest to bardzo wadliwy produkt, na 5 zasługuje, lecz tylko na tyle. Cena zdecydowanie nie adekwatna do jakości, nie poleciłbym nikomu, jak zresztą większości wyrobów browaru Wiślanego.

o Łódzkie Karlsquell Malina (Raspberry)
Piana biała, drobnoziarnista, mizerna, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, bardzo szybko opadająca, o jakimkolwiek lacingu nie ma mowy. Barwa ciemniejsza słomkowa z nieznacznym różowym kolorkiem, delikatnie zmętnione, nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu nuty mocno chemiczne, chemiczna malina, chemiczny słód, tak właśnie pachnie coś nienaturalnego i dosładzanego. W smaku jest podobnie, słodka landrynka, ulepek, chemiczna malina, dość kwaskowe, brak goryczki, zero akcentów piwnych, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, inna raczej nie występuje, sama puszka w różowej kolorystyce, graficznie jest owocowo. Warka 17.07.2017. Jedno z bardziej mdłych, chemicznych piw smakowych jakie miałem okazję "kosztować". Powiem szczerze wypiłem tylko kilka łyków. Czytając skład bałem się wypić więcej, żeby potem nie świecić w nocy...tylko cena się tutaj zgadza. Dam 3 oczywiście tylko dlatego, że piłem już gorsze świństwa, ale generalnie jest słabo, bardzo słabo...

o Floris Mango
Carrefour Reduta bodajże.
wykonanie choruzy.pl © 2010