Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

6545


 Czy wiesz, że...

Jak donosi opublikowany przez pismo "Nutrition" raport, piwo pite regularnie w niewielkich ilościach wzmacnia kobiece kości i wspomaga walkę z osteoporozą.

Karta użytkownika - Brodzisław

Statystyka

subskrybenci Osoby subskrybujące komentarze tego użytkownika: 1
Piwa dodane do katalogu: 31zobacz wszystkie
Dotychczas wystawione oceny: 587 zobacz wszystkie oceny


Najwyżej oceniane:
Hornbeer Black Magic Woman 10/10 (smak:9, zapach:10, wygląd:10)
Hornbeer The Fundamental Blackhorn 10/10 (smak:9, zapach:10, wygląd:10)
Trzech Kumpli Pan IPAni 10/10 (smak:9, zapach:10, wygląd:10)
Kingpin Turbo Geezer 10/10 (smak:10, zapach:9, wygląd:10)
Belhaven Scottish Stout 10/10 (smak:9, zapach:10, wygląd:10)
Kormoran Porter Warmiński 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
Birbant Dr IPA 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:10)
Pinta Eisbock Grand Prix 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:10)
Pracownia Piwa Mr. Hard’s Rocks 9/10 (smak:8, zapach:10, wygląd:9)
Petrus Oud Bruin 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:8)

Najgorzej oceniane:
Namysłów Kuflowe Mocne 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Coberg Original Premium Beer 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:2)
Manufaktura Piwna Pivo 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:5)
Grand Imperial Porter Chili 2/10 (smak:1, zapach:3, wygląd:3)
Jagiełło Miodowe 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:3)
Harnaś Mocne 14.1° 2/10 (smak:2, zapach:3, wygląd:2)
Hermann Muller 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:4)
Lech Mocny 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:3)
Żywiec Niskoalkoholowe 2/10 (smak:1, zapach:2, wygląd:3)
Warka Radler 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:3)


Piwa czekające na ocenę (1)
Piwa dodane do ulubionych (15)


Poszukuje piw (39)


Napisane komentarze (623)


o Birbant Dr IPA
Kolor brązowy, zmętniony. Piana écru początkowo obfita, z drobnych i średnich pęcherzyków. Opadając utworzyła lacing i ostała się w minimalnej warstwie na powierzchni. Aromat intensywny sosnowo-żywiczny, cytrusowy w tle. Słody praktycznie nie istnieją! Po ociepleniu czuć trochę prażonego słonecznika. W smaku jest gęste, jest słodycz od zbóż, trochę kawy i kultowego już prażonego słonecznika. Po chwili wchodzi szlachetna goryczka grejpfrutowo-żywiczna. Poziom nachmielenia jest wysoki do średniego, lekko zalega na języku. Czuć efekt zasypu żytniego ? daje efekt gładkości i pełni. Wysycenie średnie ? optymalne. Birbantowa Dark Rye IPA jest intensywne w aromacie i w smaku, ma gęstą konsystencję, zdecydowanie przegięte w kierunku chmielów. Na uwagę zasługuje ciekawa etykieta w miłych dla oka kolorach. Do tego wyczerpujące info na kontrze w ładnej grafice.

o Setka & Ministerstwo Browaru Ich Bin Ein Minister
Kolor słomkowy, zmętniony. Piana jasna, niezbyt obfita, z drobnych pęcherzyków, utrzymała się do końca degustacji. Aromat orzeźwiający, kwaskowy, słodowo-zbożowy. W tle chmiele w nucie cytrusowo-żywicznej oraz białych owoców. W smaku znów dominuje kwaskowy słód z zbożami na pierwszym planie. Goryczka minimalna szlachetna ? grejpfrutowo-żywiczna. Wysycenie średnie do wysokiego. Lekkie piwo bardzo pijalne, idealne na upalne dni.

o Kaszëbskô Koruna Dymione Whisky
Kolor ciemnego bursztynu, zmętniony. Piana jasna niezbyt intensywna, opadła do minimalnej warstwy. Aromat zdominował torf i wędzonka aż po kiełbasiano-ognistą! W tle majaczy chmielowa nuta W smaku wyraźnie na pierwszym planie czuć słody, słodkawe z karmelkiem na czele i wyraźnym kwaskiem na finiszu. Wędzonka jest, ale schowana. Wychodzi bardziej po ogrzaniu piwa - w nucie torfowej. Z czasem ujawnia się również goryczka, która jest tu najmniej istotnym dodatkiem. Wysycenie średnie do wysokiego, mogło by być niższe. Jak dla mnie za dużo słodyczy, za mało też wędzonki w smaku z kolei w aromacie jest ok.

o Pinta Atak Chmielu
Termin 21.06.17 pite 19.03.17 r. Barwa i piana ? bez zmian. W aromacie ? rozczarowanie. Jebur skarpet dominuje nad nutami cytrusowo-żywicznymi. Do tego w tle mydło. W smaku niezmiennie. Karmelowo-melanoidynowe nuty, ale jest wytrawnie. Goryczka średnia, lekko zalegająca, w nucie grejpfrutowo-żywicznej. Coś się popsuło i to na dobre. Jak tak dalej pójdzie to się piwo będzie kupować tylko ze względów sentymentalnych.

o Pinta Eisbock Grand Prix
Kolor wiśniowy, podchodzi pod rubinowy, klarowny. Piana écru z drobnych pęcherzyków, niezbyt obfita, opadła do minimalnej warstwy, pozostawiając na szkle minimalny ślad. Aromat ciemnych słodów, nuty melanoidynowe w typie pieczonej skórki chleba połączone z karmelkiem i suszonymi owocami (rodzynki), łączą się z nutą alkoholową. Czuć też trochę chmielu. Po ociepleniu aromat jest bardziej słodki, zamiast skórki czuć nuty chlebowo-zbożowe i bardziej intensywnie suszone owoce. W smaku ponownie czuć ciemne słody z karmelkiem, rodzynki, nawet śliwkę i nutę chlebową/przypieczonej skórki. Na finiszu jest lekki, orzeźwiający kwasek. Po kolejnych łykach ponownie wchodzi likierowy alkohol. Goryczka poniżej średniej, alkoholowo-ziołowa. Zresztą w pewnym momencie odczułem nutę nalewki ziołowej. Po ogrzaniu piwo sprawia wrażenie miodu pitnego. Piwo ma gęstą fakturę, jest pół-słodkie, rozgrzewające. Wysycenie średnie do niskiego nadaje mu deserowości.
wykonanie choruzy.pl © 2010