Jesteś w

Czy wiesz, że...

Eksperci szacują, że w Belgii krajobraz piwny jest najbardziej różnorodny na świecie. Można tam wyróżnić ok. 800 styli piwnych. W żadnym innym kraju piwa nie podaje się także w tak wielu różnych rodzajach szkła. Właściwie dla każdego stylu piwnego przeznaczone jest inne, by wydobyć wyjątkowe smaki i aromaty.

Najnowsze komentarze

Halne Mega Mocneawatar
Gość
Halne Mega Mocne
Dolany spirytus, co za żenujący poziom iq ...
2019-10-18 21:35:35
Leon Steiner Specialawatar
Tyx69
starstarstar
Leon Steiner Special
Warzywa + gwoździe. Rozwodnione gówno z aromatem jebanego pręta. 3% alkoholu? Nie warto było tego kupować... Piwo jest pijalne, nie jest tak chujowe jak Kastel, ale po co to pić? To nie ma sensu! Za bardzo rozwodnione, a szkoda gdyż pan Leon nie produkuje najgorszych piweczek. Una cosa deliciosa to to nie jest. Nie polecam, strata pieniędzy które można wydać na batona z Advocatem. Kop będzie większy, i przyjemność będzie większa. Gówno.
2019-10-18 21:33:20
Leon Steiner Specialawatar
aboubakar
starstarstar
Leon Steiner Special
Również kupione w sieci Kaufland za około 2zł. Wygląd puszki prosty i ładny, jest ok. Zapach to śmierdzące warzywa, smakuje podobnie, mocno wysycone. Dramatem są tutaj gwoździe wyczuwalne pod koniec na języku. Flashbacki z piwnego dna den, mowa o Kastelu anno domini 1856. Jebana breja warzywna zaprawiona żelazem.
2019-10-18 21:32:27
Forst Kronen Specialeawatar
Gość
Forst Kronen Speciale
Tyrol przed II wojną należał do Włoch
2019-10-18 21:31:54
Górnośląskie Jasne Pełneawatar
Gość
Górnośląskie Jasne Pełne
Kupiłem na próbę z datą do 8.10.2019 i razem z żoną stwierdziliśmy, że piwo jest idelane dla Nas, lekko słodkawe i przyjemne w zapachu. Następne piwa z datami 03 i 04.2020 są gorzkawe i przechmielone, więc nie wrócimy już do tego piwa ... piwo dla starych emerytów niż dla Nas młodzieży
2019-10-18 21:26:38
Kustosz Mocneawatar
aboubakar
starstarstar
Kustosz Mocne
Nastał ten czas na ocenę piwnego Zeusa. Dawniej jako VIP teraz jako Kustosz Mocne. Puszka bardzo ładna, kojarzy się z potęgą i majestatem. Zapach mocno słodko-alkoholowy jak w większości mocnych piw. Ładnie klepie banię z uwagi na wysoką zawartość etanolu. Smak to obleśna goryczka alkoholowa ale do chuja chyba tego oczekujemy od piwa tej klasy, czyż nie? W swoim segmencie daje radę. Nosz kurwa złoto.
2019-10-18 21:25:07
Kustosz Mocneawatar
Tyx69
starstarstar
Kustosz Mocne
Dobre piwko, nie za słabe, nie za mocne, takie pryma sort. Zapach mocno słodowy, fajny. Smak słodki, także mocno słodowy, tylko kurwa ten spirol, no japierdolę. Czy jest lepsze od Piaścika? Nah, ale pijalne. Idealne na picie między wykładami, jak i w ich trakcie. Piwo ratuje cena, ale nie tak mocno. Sentymentalna podróż po latach pre-licealnych... Polecam.
2019-10-18 21:25:02
Kustosz Jasneawatar
aboubakar
starstarstar
Kustosz Jasne
Kustosz Jasne, gorszy brat sławetnego, czarnego jak smoła Kustosza Mocnego. Wygląd puszki dla mnie bardzo ładny, nie jest przekombinowany. Zapach to brzeczka z lekkim spirytusem, typowe. Smak to jebany syfilis, stęchłe warzywa, piwo trudno dopić. 4/10 bo jednak jest sentyment do każdego przedstawiciela armii królewskiej polskiego piwowarstwa. Jednak Kustosz Jasne jest niestety średni, kiedyś oddałem go żulowi, który również pogardził jego przyjęciem. Nawet za darmo. Ja pierdole...
2019-10-18 21:17:19
Kustosz Jasneawatar
Tyx69
starstarstar
Kustosz Jasne
No kuuuuurwa, Kustis wjeżdza na salony! Ale czy to nie jest przypadkiem wjazd w "dupsko"? Zapach warzywno słodowy, po prostu kurwa koncernowy. Smaczy to przeciętnie. Czuć słód, lekką stęchliznę nawet, ale to nie urywa jakoś dupy. No pijalne, legendarnę, lecz rozczarowujące pod pewnym względem. Obowiązkowa pozycja dla fanów tanich piwek.
2019-10-18 21:16:21
Oettinger Pilsawatar
Tyx69
starstarstar
Oettinger Pils
Zapach warzyw i lekkiego korbola z rozlewajką. Smak dziwny, pozostawiający cierpkość w ustach. Brak goryczki, słodowy, chujowy. Jak to jest pils, to Tyskie jest pysznym piwkiem... Pijalne, ale nie jest to dobry reprezentant stylu. Pijalny, lecz no, a chuj. Spróbujcie sami.
2019-10-18 21:09:04
Oettinger Pilsawatar
aboubakar
starstarstar
Oettinger Pils
Gawno. Pucha wygląda dramatycznie, tandetnie, jakieś napisy w języku suahili Xd, podejrzewam, że podobnie smakują piwa w Afryce. Zapach to słodki spirol, bulion warzywny. Smak nijaki, trochę od siebie odrzucają słodkawe nuty, pewnie jakichś tanich słodów. Pils z zerową goryczką... Nie polecam, shieeet.
2019-10-18 21:07:46
Warsztat Piwowarski Pozycja Klasycznaawatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
Warsztat Piwowarski Pozycja Klasyczna
Piana średnio-pęcherzykowa, nie do końca białej barwy. Średnio-dziurawiąca się. Lacing szczątkowy. Barwa słomkowa - zmętniona. W aromacie solidna podbudowa słodowa (świeże zboże). W smaku to ten Pils z Pilsów, tych bardziej konkretnych pod goryczkę! Pijalne z bardzo wysoką w skali goryczką o profilu zalegającym i podłożu zbożowym.
Wysycenie: wysokie
Warka do: 15.10.2019
2019-10-18 21:03:25
Karlsquell Słodoweawatar
En_Face
starstarstarstarstar
Karlsquell Słodowe
Nie wiem czemu ale nie mogę podać kodu kreskowego do katalogu.
podam go więc w komentarzu 28004554
2019-10-18 20:55:47
Amber Naturalnyawatar
aboubakar
starstarstar
Amber Naturalny
Gówno, od biedy do przejścia. Pite z puszki, jej wygląd dla mnie jest mocno gorzej średni, nic specjalnego. Zapach to lekkie warzywa i słód. W smaku - dramat, obrzydliwie słodkie z ukrytym spirytusem. Syf, nie polecam, nie wiem jakim cudem ma to ocenę na forum powyżej 6-tki, może wersja butelkowa jest lepsza.
2019-10-18 20:55:09
Amber Naturalnyawatar
Tyx69
starstarstar
Amber Naturalny
Aromat warzywny/gazowanej wody. Brak kurewskich gwoździch. Smakuje przeciętnie na mój gust. Mocno słodowe, aż za słodkie, bez wyczuwalnych wad. Nie ssie.
2019-10-18 20:55:05
Krafter Strongawatar
Shinodin
starstarstarstarstar
Krafter Strong
Piana biała, drobnoziarnista, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu elegancki dms w postaci gotowanych warzyw, trochę żelaza i landrynki, pachnie co najmniej odrzucająco. W smaku gotowane warzywa długo utrzymują się na podniebieniu, chemiczna landrynka również obecna, goryczka iluzoryczna, podobnie jak kontra kwaskowa, żelazny finisz, przynajmniej nie czuć mocno alkoholowej woni, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji z plastikowej jednolitrowej butelki z nazwą Krafter Mocny, niższy woltaż bo 6,5%, ale to z pewnością te same piwo. Piwo... ciężko nazwać piwem tak wadliwy wyrób, a 2 dam tylko i wyłącznie dlatego, że miałem wątpliwą przyjemność próbować jeszcze gorsze trunki chlubiące się nazwą piwa, a jeszcze warka 12.12.2019, nabyte bodajże w sieci Topaz.
2019-10-18 20:53:27
Trybunał Pilsawatar
Gość
Trybunał Pils
Cena nie jest ważna , ważny jest smak a on jest bardzo dobry.
2019-10-18 20:49:44
Gryf Sporneawatar
Krzysiek80
starstarstarstarstar
Gryf Sporne
Podeszłam do tego piwa z pewnym dystansem. Ale jestem mile zaskoczony, buchające aromaty, świetny smak, super goryczka. Będąc w Szczyrzycu na pewno jeszcze go kupię.
2019-10-18 20:49:38
Oettinger Festbierawatar
Tyx69
starstarstar
Oettinger Festbier
Aromat warzywno-owocowo-słodowy. Brak gwoździa. Smakuje jak zwykły kocerniak, ma fajny posmak słodowy. Ale zawsze musi być jakieś "Ale!"... Jebie lekko, lecz jednak, spirytem co burzy trochę ambrozję w ustach. Piwko godne polecenia, nie jest złe.
2019-10-18 20:49:28
Oettinger Festbierawatar
aboubakar
starstarstar
Oettinger Festbier
Wygląd puszki wzorowany na piwach Oktoberfest, ładnie nawiązuje do tego niemieckiego święta. Samo piwo to nic specjalnego, zapach lekko słodowy, na tym koniec. Smak już niestety gorzej, słodowo, na końcu uwalnia się nuta obleśnej brzeczki z dodatkiem spirytu. Nic specjalnego, są lepsze piwa w tej cenie. Dla mnie nie jest on zbyt przyjemny. Pass
2019-10-18 20:49:13
ocen piwo
© ocen-piwo.pl 2017
awatar

Bartekn

starstarstarstarstar
Taki sobie ziomeczek
(112)


(796)


(0)


(14)


(0)


(655)


dodane piwa:

wystawione oceny:

Piwa oczekujące na ocenę:

Piwa dodane do ulubionych:Poszukiwane piwa:

Napisane komentarze:

o Hajer Zista
Piwo nie jest złe - bardzo pijalne (a przy tym zdradliwe) jak na 6%, goryczka niezbyt wysoka, ciało średnie, przyjemne. Przeszkadza mi jednak wyraźna nuta pietruszki w aromacie - i to nie natki, a warzywa. Nie wiem, czy to przez kolendrę z innymi dodatkami, czy przez coś innego, ale muszę za to obniżyć ocenę.

o Profesja Kanclerz
Bardzo fajny, bardzo poprawny Berliner. Lekki, orzeźwiający, kwaśny, ale nieprzegięty, owocowy. Na lato idealny.

o Żywiec Amerykańskie Pszeniczne
Zaskakująco dobre. Wprawdzie nie ma tu jakoś dużo amerykańskiego chmielu - jak już to głównie w takim z lekka tropikalnym, mydlanym klimacie, ale podbudowa słodowa fajnie skomponowana, jest pszenica, piwo gładkie, może i jest trochę masełka, choć dla mnie nadaje piwo kremowości. Nie wypada hejtować, jak na koncern spoko.

o Amber Po Godzinach Saison na Madagaskar
Fajnie zamglone, bardzo aromatyczne, w smaku orzeźwiające. Na lato idealne, rześkie, mega pijalne.

o Podróże Kormorana Czech Pils
Solidny Pils. Nie wyczułem żadnych wad, nie ma diacetylu wręcz typowego dla stylu (choć super sensorykiem to nie jestem). Aromat mało intensywny, w smaku słodowe z ziołowymi nutami i takową, bardzo konkretną goryczką. Naprawdę przyzwoite.
wykonanie choruzy.pl © 2010